Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-02-14

Atmoterm SA jest ekspertem w ochronie środowiska zarówno w konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od blisko 40 lat. Współpracujemy z jednostkami administracji publicznej oraz przedsiębiorstwami. Dostarczamy specjalistyczne systemy informatyczne
do zarządzania danymi środowiskowymi oraz usługi doradcze obejmujące m.in.: dokumentacje środowiskowe, ekspertyzy, analizy prawno-środowiskowe.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie opracowań i dokumentacji z zakresu ochrony środowiska
  • Prowadzenie uzgodnień z Klientem w zakresie wykonywanych dokumentacji oraz realizowanych prac
  • Zarządzanie i nadzór nad danymi od Klienta
  • Prowadzenie uzgodnień administracyjnych  w zakresie wykonywanych dokumentacji
  • Uczestniczenie w audytach instalacji pod kątem spełniania wymogów prawnych
  • Stała współpraca z Klientem

Wymagania:

  • Otwartość, komunikatywność oraz zorientowane na rozwój wiedzy i umiejętności
  • Wykształcenie w kierunku: ochrona środowiska, inżynieria środowiska, energetyka lub kierunkach pokrewnych
  • Nastawione na poszukiwanie rozwiązań i wykazujące się inicjatywą
  • Prawo jazdy i gotowosc do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność budowania szczerych i długofalowych relacji

    Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w pracy z wybraną dokumentacją: wnioski o wydanie zezwoleń na emisję gazów cieplarnianych, raporty emisji gazów cieplarnianych, pozwolenia sektorowe (powietrze, odpady), operaty wodno prawne, pozwolenia zintegrowane, karty informacyjne przedsięwzięć, raporty oddziaływania na środowisko, dokumentacje dot. efektywności energetycznej
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie zagadnień technicznych

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska
  • Dodatki pozapłacowe tj.: karta Multisport, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym, wyjazdy integracyjne
  • Dogodną lokalizację biura w centrum miasta
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju merytorycznego i współpracę z gronem specjalistów z różnych dziedzin
  • Wparcie w pierwszych miesiącach zatrudnienia
  • Nasza oferta skierowana jest również do osób niepełnosprawnych
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2020-01-31
Oferta wygasła w dniu:
2020-02-14
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

STRABAG

Specjalista ds. Kalkulacji Robót Ogólnobudowlanych (m/k)

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę
STRABAG
STRABAG

POLECANA
Pruszków
2020-02-25 POLECANA
STRABAG

Specjalista ds. Kalkulacji (m/k)

STRABAG
STRABAG