Twoje wsparcie w rekrutacji

Monter urządzeń i aparatury kontrolno - pomiarowej

Energetyka Cieszyńska jest firmą zajmującą się wytwarzaniem energii cieplnej i elektrycznej (w skojarzeniu z energią cieplną) oraz przesyłanie i dystrybucja ciepła. Działamy na terenie Gmin Cieszyn oraz Hażlach. W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.ec.cieszyn.pl

Zakres obowiązków:

• korygowanie nastaw i weryfikacja pomiarów urządzeń AKPiA,

• usuwanie bieżących awarii w obrębie AKPiA,
• wykonywanie prac kontrolno-pomiarowych maszyn i instalacji,
• udział w pracach instalacyjnych i remontowych oraz inne prace przy utrzymaniu urządzeń w należytym stanie,
• bieżące wsparcie pracowników działu produkcyjnego przy obsłudze maszyn i urządzeń,
• udział w uzupełnianiu dokumentacji zgodnie z obowiązującymi w firmie wytycznymi,

Wymagania:

• wykształcenie: technik lub inżynier automatyk, mechatronik, elektryk, lub pokrewne

• dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej w ruchu ciągłym (6-14, 14-22, 22-06)
• zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m
• umiejętność pracy w zespole

• umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów
• mile widziane doświadczenie zawodowe w służbach utrzymania ruchu
• mile widziane uprawnienia SEP

• mile widziane prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

• zatrudnienie z perspektywą długotrwałej współpracy
• stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość rozwoju zawodowego
• miesięczną nagrodę uznaniową oraz roczną.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV drogę elektroniczną na adres:

                                                kadry@ec.cieszyn.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Energetyka Cieszyńska Sp. z o.o. , ul. Mostowa 2, , 43-400 Cieszyn, NIP: 5480075293
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Automatyk
Miejsce pracy:
Cieszyn
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-21
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-28
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Lys Fusion Poland Sp. z o.o.

Automatyk

Zawód: automatyk Rodzaj: umowa o pracę
Istebna
2020-02-19
ASK Poland Sp. z o.o.

Automatyk - Dział Utrzymania Ruchu

Bielsko-Biała
2020-02-11
LENKO S.A.

Automatyk - Elektronik

LENKO S.A.