Twoje wsparcie w rekrutacji

Inspektor nadzoru urządzeń cieplno – mechanicznych

Energetyka Cieszyńska jest firmą zajmującą się wytwarzaniem energii cieplnej i elektrycznej (w skojarzeniu z energią cieplną) oraz przesyłanie i dystrybucja ciepła. Działamy na terenie Gmin Cieszyn oraz Hażlach. W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.ec.cieszyn.pl

Energetyka Cieszyńska Sp. z o.o.  zatrudni osobę na stanowisko

Inspektor nadzoru urządzeń cieplno-mechanicznych

Zakres obowiązków:

Prowadzenie całokształtu zagadnień związanych z realizacją zadań remontowych i inwestycyjnych, w tym przygotowanie do realizacji, nadzór nad realizacją oraz odbiory i rozliczenia zadań, w zakresie urządzeń i instalacji

  • gospodarki wodą ciepłowniczą i chłodzącą, ściekowej oraz paliwowej,
  • członu ciepłowniczego,
  • pomocniczych kotłowni ciepłowniczej parowej i wodnej,
  • układu turbozespołu,
  • wymiennikowni i węzłów cieplnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie o profilu energetyk, elektroenergetyk, mechatronik, mechanik lub pokrewne
  • co najmniej 5 letnia praktyka zawodowa,
  • mile widziana umiejętność kosztorysowania robót budowalnych i instalacyjnych.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie z perspektywą długotrwałej współprac,
  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miesięczną nagrodę uznaniową oraz roczną.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV drogę elektroniczną na adres:

                                                kadry@ec.cieszyn.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Energetyka Cieszyńska Sp. z o.o. , ul. Mostowa 2, , 43-400 Cieszyn, NIP: 5480075293
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Energetyk
Miejsce pracy:
Cieszyn
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-14
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-28
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)