Twoje wsparcie w rekrutacji

Przedstawiciel handlowy

Grupa ITURRI koncentruje się na pomocy klientom w zakresie bezpieczeństwa i ochrony osób, procesów, towarów i środowiska, dostarczając rozwiązania „szyte na miarę”, innowacyjne i trwałe.

ITURRI produkuje i dystrybuuje odzież techniczną, obuwie wojskowe i wozy specjalne, z innowacyjnych materiałów.

Grupa wyróżnia się zdolnością świadczenia usług „szytych na miarę”, opartych na bezpośrednim kontakcie z klientami oraz wszechstronnej wiedzy zdobytej dzięki doświadczeniu pracowników na całym świecie, szerokiej ofercie produktowej i wielosektorowości. Jesteśmy obecni na rynku od ponad siedemdziesięciu lat, jako lider w globalnej dystrybucji profesjonalnych Środków Ochrony Pracy oraz usług i wartości dodanych w tym zakresie.

  Firma P4S zajmuje się zaopatrzeniem w szeroki asortyment artykułów z branży BHP: dystrybutorów, hurtowni, sklepów oraz innych podmiotów pośredniczących w dotarciu do końcowego odbiorcy.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

                                                                                         PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Zakres obowiązków:

Twoja praca będzie polegała na:

  • Utrzymywaniu pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami oraz rozwijaniu kontaktów handlowych,
  • Budowaniu wizerunku i pozycji firmy na rynku,
  • Monitorowaniu i analizie danych rynkowych dotyczących działań konkurencji,
  • Analizie wyników oraz przygotowywaniu raportów,
  • Odpowiedzialność za działania na terenie całej Polski,

Wymagania:

Czego potrzebujemy od Ciebie:

  • 5 letniego doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenia w branży bhp, narzędziowej lub przemyśle (mile widziane),
  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych,
  • Nastawienia na osiąganie celów handlowych,
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • Umiejętności samodzielnej organizacji czasu pracy,
  • Prawo jazdy kat B.

Firma oferuje:

Nasza firma oferuje:

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, wsparcie i profesjonalne szkolenie,
  • Dużą swobodę działania,
  • Umowę o pracę,
  • Kursy językowe.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:

Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Key Account Manager
Miejsce pracy:
Łaziska Górne
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-04
Oferta wygasa w dniu:
2020-03-03
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TI Poland Wapienica

Junior Automotive Account Manager - PSA / French customers

Zawód: key account manager Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Bielsko-Biała
2020-02-27 POLECANA
e-Raptor

Specjalista ds. Sprzedaży (Account Manager)

Zawód: key account manager Rodzaj: praca stała
e-Raptor
e-Raptor
2020-02-18