Twoje wsparcie w rekrutacji

DIETETYK

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-02-26

Zakres obowiązków:

UKŁADANIE JADŁOSPISÓW, OPRACOWYWANIE RECEPTUR NA RÓŻNEGO RODZAJU DIETY, BILANSOWANIE POSIŁKÓW, UKŁADANIE DIET NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA. Okres zatrudnienia 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Godz. pracy 7-15.

Wymagania:

Wykształcenia:
pomaturalne/policealne
Uprawnienia:
Umiejętność przygotowywania potraw
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 3 000 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Boh. Westerplatte 4, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
Jarosław Domaradzki - Eurostyropian, Pomorskie Restauracje, Restauracja Aureus, Restauracja Anna de
Westerplatte 4, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Restauracja AURESUS ul.Westerplatte 4, w Słupsku godz. 09 - 14
Zawód:
Dietetyk
Słupsk
Forma zatrudnienia:
umowa na okres próbny
Wynagrodzenie:
od 3000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2020-01-27
Oferta wygasła w dniu:
2020-02-26
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

DIETETYK

Zawód: dietetyk Rodzaj: umowa na okres próbny
Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o.
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Kościerzyna
2020-01-22
od 3000 zł