Twoje wsparcie w rekrutacji

Kosztorysant

Firma ATEPAA (www.atepaa.com) specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz wdrażaniu całościowych projektów wyposażenia w meble dla hoteli, restauracji, sklepów oraz klubów fitness. Realizujemy projekty dla klientów z całego świata. Dzięki własnej nowoczesnej hali produkcyjnej i kreatywnemu zespołowi projektowemu, jesteśmy w stanie sprostać każdym, nawet najbardziej wymagającym projektom.

Zakres obowiązków:

  • analiza zapytań ofertowych, dokumentacji i wzorów,
  • sporządzanie kalkulacji wyrobów i technologii,
  • planowanie i kontrola terminów przygotowania kalkulacji,
  • doradztwo technologiczne,
  • nawiązywanie kontaktów z dostawcami i podwykonawcami.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne; preferowane wyższe techniczne,
  • znajomość budowy mebli,
  • mile widziana znajomość środowiska AutoCAD i umiejętność pracy w tym programie,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych pod kątem możliwości technicznych firmy,
  • znajomość pakietu Office,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego przyswajania wiedzy,
  • otwartość na nowe wyzwania, niekiedy realizacja projektu dla Klienta wymaga zaangażowania kilku producentów, od kosztorysanta będzie zależało ustalenie odpowiedniej współpracy
  • komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w stresie czasowym,
  • język angielski w stopniu min. komunikatywnym,
  • dyspozycyjność.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w młodym i energicznym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • benefity dodatkowe (karnet do klubu fitness)
  • uczestnictwo w realizacji ambitnych i nieszablonowych projektów,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Uwagi dotyczące aplikowania:

CV należy przesłać na adres: job@atepaa.com z tytułem „Kosztorysant

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
ATEPAA SP. Z O.O., ul. Podwale 45, 43-300, Bielsko-Biała, NIP: 5472165082
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
ATEPAA SP. Z O.O. , ul. Podwale 45 , 43-300, Bielsko-Biała, NIP: 5472165082
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-21
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-26
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PRACOWNIK DZIAŁU OFERTOWANIA - KOSZTORYSANT

Zawód: kosztorysant Rodzaj: umowa o pracę
PROGALBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3000-3500 zł
UoP brutto/m-c
Oświęcim
2020-01-03

KOSZTORYSANT BUDOWLANY

Zawód: kosztorysant Rodzaj: umowa na okres próbny
JANOWIEC GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
od 4200 zł
Tychy
2020-01-22
od 4200 zł

STAŻ - ASYSTENT SPECJALISTY DS. WYCEN

Zawód: kosztorysant Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
Chorzów
2020-01-31
od 1033 zł

FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA FIL-BUD ZBIGNIEW ZIARKOWSKI
od 4500 zł
Gliwice
2020-01-31
od 4500 zł