Twoje wsparcie w rekrutacji

Tapicer

Zakres obowiązków:

  • Tapicerowanie mebli miękkich typu sofy, narożniki, łóżka, pufy
  • Terminowe i dokładne wykonywanie prac
  • Umiejętność pracy w zespole

Wymagania:

  • Doświadczenie w tapicerowaniu mebli miękkich,
  • Zorganizowanie, dokładność, samodzielność, uczciwość i zaangażowanie,
  • Osoby potrafiące dbać o swoje stanowisko pracy, ceniące czystość, ład i porządek,
  • Zwracające uwagę na detale i szczegóły,
  • Lubiące wykonywać pracę manualną i siedzącą,
  • Uśmiechnięte i pozytywnie nastawione do ludzi.

Firma oferuje:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie o umowę o pracę
  • Dobre warunki socjalne w miejscu pracy
  • Praca w systemie jednozmianowym
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Praca w zgranym zespole
  • Możliwości rozwoju

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
ATEPAA SP. Z O.O. , ul. Podwale 45 , 43-300, Bielsko-Biała, NIP: 5472165082
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Tapicer
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-01-20
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-21
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TAPICER

Zawód: tapicer Rodzaj: umowa na okres próbny
Zawiła Zbigniew Tapicerstwo - Stolarstwo
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Klecza Dolna
2020-01-28
od 2600 zł

TAPICER

Zawód: tapicer Rodzaj: umowa o pracę
Zakład Produkcyjno-Handlowy "RELAKS" sp. z o. o.
od 2600 zł
Izdebnik
2019-12-27
od 2600 zł

TAPICER

Zawód: tapicer Rodzaj: inna
INNOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Ruda Śląska
2020-01-27