Twoje wsparcie w rekrutacji

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-02-14

Helvoet jest globalnym producentem i partnerem w rozwoju produktów wykonanych metodą wtryskową z gumy i tworzyw sztucznych. Jako w pełni certyfikowany dostawca ściśle współpracujemy z naszymi klientami. Przetworzone materiały to tworzywa termoplastyczne, termoutwardzalne, ciekły silikon i kauczuk oraz ich kombinacja.

Helvoet Polska Sp. z o.o. zatrudni Pracownika Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

• Konserwacja i regulowanie pracy maszyn,
• Wymiana drobnych elementów mechanicznych urządzeń,
• Wymiana narzędzi i obsługa techniczna pras
• Współpraca przy instalacji nowych urządzeń i maszyn i przeprowadzanie testów,
• Modyfikacje istniejących maszyn i urządzeń,
• Zapewnienie podstawowego wsparcia w obszarze infrastruktury

Wymagania:

• Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Ogólną wiedzę techniczną z zakresu elektrotechniki, elektroniki, mechaniki,
• Uprawnienia na wózki widłowe oraz suwnicę - mile widzane

Znajomość obsługi komputera (Office),
• Znajomości języka angielskiego – na poziomie podstawowym,

Firma oferuje:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji.

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Pracę w miłej atmosferze

Zawód:
Pracownik utrzymania ruchu
Miejsce pracy:
Kaniów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-01-24
Oferta wygasła w dniu:
2020-02-14
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

LENKO S.A.

Kierownik Utrzymania Ruchu

Zawód: pracownik utrzymania ruchu Rodzaj: umowa o pracę
LENKO S.A.
LENKO S.A.
Wilkowice
2020-02-11