Twoje wsparcie w rekrutacji

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Jako członek nowego zespołu w Katowicach będziesz blisko współpracować z zespołem rekrutacyjnym w Niemczech. Do Twoich najważniejszych obowiązków będzie należeć ogólna administracja związana z rekrutacją, a także wsparcie wybranych procesów rekrutacji. Weźmiesz również udział w przeniesieniu tych zadań z Niemiec i w tworzeniu nowego zespołu w naszym biurze w Katowicach.

Numer referencyjny.: MSR//20

Miejsce pracy: ul. Chorzowska 146, Katowice, Silesia Business Park

Zakres obowiązków:

  • Analiza oraz wstępna selekcja kandydatów na podstawie kryteriów określonych przez rekruterów i managerów
  • Kontakt z kandydatami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
  • Koordynowanie rozmów rekrutacyjnych
  • Publikacja wewnętrznych i zewnętrznych ofert pracy poprzez system HR
  • Dbanie o jakość i zgodność otrzymanych aplikacji w odniesieniu do wytycznych związanych z wymogami prawnymi w Niemczech (General Equal Treatment Act)
  • Wsparcie koordynacji assessment center i innych projektów rekrutacyjnych
  • Inne zadania administracyjne związane z rekrutacją

Wymagania:

  • Bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego oraz dobrej znajomości j. angielskiego
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office
  • Dokładności oraz dobrej organizacji pracy
  • Dostępności pod kątem wyjazdu na migrację procesów

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemu SAP HCM i eRecruiting
  • Znajomość niemieckiego Prawa Pracy

Firma oferuje:

  • Możliwość współtworzenia nowego zespołu w Katowicach
  • Szkolenie dotyczące systemu oraz wprowadzenie do nowych obowiązków
  • Codzienny kontakt z językami obcymi
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Międzynarodowe i przyjazne środowisko pracy
  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum Katowic

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
TÜV Rheinland AG Am Grauen Stein, 51105 Köln. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. , ul. 17 Stycznia 56, , 02-146 Warszawa, NIP: 5260030070
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-01-13
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-12
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Specjalista do spraw ofertowania

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała
Tychy
2020-01-07
Zakłady Mechaniczne „BUMAR – ŁABĘDY”

Specjalista Organizator

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Gliwice
2020-01-17 POLECANA
CMC POLAND SP. Z O.O.

Specjalista ds. Sprawozdawczości Finansowej

CMC POLAND SP. Z O.O. profil firmy
Zawiercie
2020-01-27

Specjalista ds. Prowadzenia Kancelarii Jawnej oraz sekretariatu Wydziału Prezydialnego i Komunikacji

Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
Opole
2020-01-27

Specjalista ds. nadzoru przyrodniczego w ramach Projektu pn. "Ochrona in situ wybranych siedlisk i g

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Opolu
Opole
2020-01-24