Twoje wsparcie w rekrutacji

Kierownik Utrzymania Ruchu

Lenko S.A. jest wiodącym producentem włóknin typu spunbond, tkanin polipropylenowych surowych i powlekanych, dzianin, folii dachowych i kubełkowych, opakowań workowych (okrągłotkanych i raszlowych), kontenerowych typu big-bag oraz worków dla poczty i banków z surowców naturalnych. Posiadamy zakłady w Bielsku, ul. Okrzei 2 i w Wilkowicach, ul. Kwiatkowskiego 42.

Jesteśmy Firmą z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku.

Lenko SA poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik Utrzymania Ruchu w zakładzie w Bielsku-Białej i Wilkowcach

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkujących

  • tworzenie harmonogramu i organizacji przeglądów, remontów maszyn

  • koordynowanie pracą pracowników UR

  • weryfikacja przeprowadzonych napraw oraz analiza przyczyn i skutków awarii

  • zarządzanie gospodarką części zamiennych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem UR

  • wykształcenie techniczne

  • mile widziane uprawnienia SEP oraz znajomość automatyki przemysłowej

  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu

  • samodzielności i odpowiedzialności

  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

  • nastawienie na długofalową współpracę

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia na tym samym stanowisku

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość podjęcia pracy ''od zaraz''

  • pracę w firmie istniejącej na rynku ponad 120 lat

  • możliwość rozwoju zawodowego

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
LENKO S.A., 43-365Wilkowice , ul. E. Kwiatkowskioego 42, NIP: 547-017-06-53
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
LENKO S.A., 43-365 Wilkowice, ul. E. Kwiatkowskiego 42, NIP: 547-017-06-53
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Pracownik utrzymania ruchu
Miejsce pracy:
Wilkowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-01-13
Oferta wygasa w dniu:
2020-01-27
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Grupa Kęty S.A.

Samodzielny mechanik

Zawód: pracownik utrzymania ruchu Rodzaj: umowa o pracę
Kęty
2020-01-21
Scanfil Poland Sp. z o.o.

Technik Utrzymania Ruchu

POLECANA
Mysłowice
2020-01-09 POLECANA