Twoje wsparcie w rekrutacji

Diagnosta Laboratoryjny

Beskidzkie Centrum Medyczne jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej działającym w Bielsku-Białej od 1997 roku. Początkowo były to jedne z pierwszych w Bielsku-Białej prywatne poradnie specjalistyczne, które szybko zaczęły zyskiwać uznanie pacjentów, oczekujących poprawy jakości i dostępności usług medycznych.

Beskidzkie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Diagnosta Laboratoryjny

Miejsce pracy:

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne,

ul. Młodzieżowa 21 ;

34-300 Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie analiz laboratoryjnych,
  • obsługa systemu laboratoryjnego,
  • prowadzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego,
  • doskonała organizacja pracy, dokładność i sumienność.

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • interesującą i pełną wyzwań pracę,
  • oferujemy wsparcie finansowe w realizacji Specjalizacji.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Oferty zawierające CV oraz kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i przebieg pracy zawodowej prosimy kierować na adres: Medyczne Laboratorium Diagnostyczne , ul. Młodzieżowa 21 , 43-300 Bielsko - Biała lub mailem na adres:

 z.damek@bcm.bielsko.pl

z informacją w temacie „Diagnosta Laboratoryjny”.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Beskidzkie Centrum Medyczne Sp. z o .o, 43-300 BIELSKO-BIAŁA, JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO 3/1, NIP: 5471761675
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Diagnosta
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-01-27
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-07
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)