Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik Administracyjny w dziale usług specjalistycznych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-01-24

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik Administracyjny w dziale usług specjalistycznych - HS Multiservices

Firma HS Multiservices , z siedzibą w Bielsku-Białej, jest firmą rodzinną istniejącą na rynku od 1995 roku. W pierwszym okresie swojej działalności większość usług świadczyła na terenie śląska obsługując głównie placówki handlowe i obiekty użyteczności publicznej.Kolejne lata działalności przyniosły nowe kontrakty, wyjście z usługami poza region śląska oraz rozszerzenie pakietu świadczonych usług.Systematycznie od roku 2000 firma wzmacniała swą pozycję w segmencie usług dedykowanych dla przemysłu, do oferty zostały wprowadzone nowe usługi specjalistyczne, między innymi czyszczenie hydrodynamiczne, usuwanie ciężkich zabrudzeń olejowych.W roku 2001 firma została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i pozyskała nowe kontrakty, co zdecydowanie wzmocniło jej pozycje na rynku firm świadczących usługi dla klientów przemysłowych.Kolejne lata to dynamiczny rozwój firmy, poszerzenie palety świadczonych usług poprzez wprowadzenie usług dedykowanych dla klienta przemysłowego. W 2005 roku firma wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001, a w 2007 System Zarządzania Relacjami z Klientem CRM. Działalność usługowa została skoncentrowana na segmencie przemysłowym. Dynamiczny rozwój firmy oraz potrzeba obsługi Klientów na terenie całego kraju była rezultatem uruchomienia w 2008 roku biur regionalnych oraz stworzenia struktury 4 regionów operacyjno-handlowych.

Stanowisko:Pracownik Administracyjny w dziale usług specjalistycznych

Zakres obowiązków

  • analiza oraz tworzenie dokumentacji dotyczącej realizacji usługi;
  • kontakt z firmami podwykonawczymi w celu uzyskania i skompletowania dokumentacji;
  • tworzenie zestawień i analiz dotyczących kosztów;
  • kontrolowanie umów, faktur i zobowiązań pod względem formalno-rachunkowym;
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów dotyczących realizowanych zadań.

Wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word);
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie;
  • umiejętność rozwiązywania problemów;
  • umiejętność współpracy w zespole;
  • wysoki poziom komunikatywności.

Co oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
Zawód:
Asystent
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-01-10
Oferta wygasła w dniu:
2020-01-24
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

WIENKRA SP. Z O.O.

Asystent/ Asystentka ds. administracji

Zawód: asystent Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Kraków
2020-01-17 POLECANA

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Zawód: asystent Rodzaj: inna
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W CHEŁMKU
Chełmek
2019-11-28

ASYSTENT RODZINY