Twoje wsparcie w rekrutacji

Technik Utrzymania Ruchu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-02-08

Scanfil jako producent kontraktowy projektuje i wytwarza produkty dla wiodących firm z branży profesjonalnej (B2B). Nasze doświadczenie i wysokie standardy jakości czynią nas stabilnym partnerem w całym łańcuchu wytwarzania, od fazy rozwoju produktu, poprzez produkcję i usługi logistyczne aż do obsługi posprzedażowej. Jako partner biznesowy oferujemy konkurencyjne rozwiązania we wszystkich fazach życia produktu, zwiększające zyskowność naszych klientów. Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, z centrami obsługi klienta usytuowanymi w Europie, Ameryce Północnej i Azji.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na: www.scanfil.com

W związku z dynamicznym rozwojem naszego oddziału, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Twoje zadania będą głównie polegały na:

  • Diagnostyce oraz wykonywaniu napraw urządzeń przemysłowych min. wykrawarki i prasy krawędziowe
  • Realizacji działań prewencyjnych TPM z zakresu Utrzymania Ruchu
  • Nadzorze nad Infrastrukturą zakładu i współpracą z Technikami Utrzymania Obiektu
  • Weryfikacji i tworzeniu nowych kart technicznych oraz instrukcji TPM urządzeń

Wymagania:

Aby dołączyć do naszego zespołu powinieneś:

  • Posiadać wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne (preferowany zawód: Mechanik, Mechatronik)
  • Znać obsługę komputera oraz programów pakietu MS Office
  • Umieć pracować w zespole
  • Mieć zdolności manualne
  • Umieć czytać schematy elektryczne, hydrauliczne i pneumatyczne, potwierdzone doświadczeniem zawodowym
  • Posiadać uprawnienia SEP do 1kV
  • Dyspozycyjność do pracy III zmianowej

Dodatkowym atutem będzie znajomość budowy i sterowania maszyn marki TRUMPF, AMADA, PRIMA POWER oraz linii lakierniczych WAGNER

Firma oferuje:

  • Pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Umowę o pracę i premię miesięczną
  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS (m.in. "wczasy pod gruszą")
  • Pakiet benefitów, w tym dofinansowanie karty MultiSport lub biletów do kina, nauki języka angielskiego, a także grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna
  • Parking samochodowy dla pracowników
  • "Owocowe czwartki"
Zawód:
Pracownik utrzymania ruchu
Miejsce pracy:
Mysłowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-01-09
Oferta wygasła w dniu:
2020-02-08
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

LENKO S.A.

Kierownik Utrzymania Ruchu

Zawód: pracownik utrzymania ruchu Rodzaj: umowa o pracę
LENKO S.A.
LENKO S.A.
Wilkowice
2020-02-11