Twoje wsparcie w rekrutacji

Koordynator Zespołu Zakupów

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-01-23

Nasza firma

Już od kilkunastu lat pomagamy naszym klientom. W czym?

Obsługujemy branżę przemysłową, doradzamy klientom w aspektach technicznych, pomagamy rozwiązywać problemy z jakimi borykają się w swoich zakładach np. w utrzymaniu ruchu. Sprzedajemy produkty, komponenty, ale jesteśmy dla naszych klientów również po to, aby wspomóc ich w zakresie specjalistycznej wiedzy, doradztwie technicznym, w realizacji projektów z zakresu m.in budowy maszyn, automatyzacji procesów produkcyjnych, optymalizacji układów pneumatycznych, hydraulicznych, napędów i wielu innych, wynikających z bieżących potrzeb.

Nie boimy się wyzwań! Większość naszych rozwiązań realizowanych u klientów jest prototypowa. Nieustannie uczymy się, szukamy innowacyjnych rozwiązań.

A wszystko to jest możliwe dzięki naszym pracownikom, którzy nie muszą, a chcą! Każdy z nas wie w którym kierunku zmierza firma, jakie są oczekiwania  i zasady działania. Zostały ona odzwierciedlone w naszej misji UTRZYMUJEMY PRZEMYSŁ W RUCHU i wizji DOSTARCZAĆ NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU.

Chcesz wiedzieć o nas więcej?

Zajrzyj na www.intertrade.com.pl lub na nasz profil na FB, Lin.

JEŚLI TO WŁAŚNIE TY:

  • potrafisz efektywnie zorganizować pracę podległego zespołu,
  • konsekwentnie realizujesz wyznaczone cele,
  • działasz kreatywnie, masz własne pomysły na realizację powierzonych zadań, aby wykonać je jak najlepiej,
  • cenisz sobie współpracę, profesjonalizm i rozwój,
  • jesteś gotowy/-a do realizacji wyzwania jakim jest uczestniczenie we współtworzeniu naszej firmy.

TO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Zakres obowiązków:

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • budowanie i realizacja polityki zakupowej firmy w zakresie określonych grup produktowych,

  • kształtowanie standardów i procedur zakupowych,

  • prowadzenie procesu pozyskiwania ofert oraz negocjowanie warunków zakupu,

  • analizowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców w Polsce i na świecie,

  • stałe monitorowanie i ocenianie warunków współpracy oraz jakości usług dostawców,

  • prowadzenie oceny dostawców,

  • wdrażanie usprawnień i nowych rozwiązań w procesach zakupowych,

  • praca z zespołem, wyznaczanie celów i ocena ich realizacji,

  • rozwój i optymalizacja działań związanych z funkcjonowaniem zespołu oraz współpracy w innymi działami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru logistyki,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem,

  • skuteczność i konsekwencja w realizacji założonych celów,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę,

  • pracę pełną ambitnych wyzwań w firmie o wieloletniej tradycji,

  • realny wpływ na politykę zakupową,

  • profesjonalne narzędzia pracy,

  • wsparcie ze strony przełożonego,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-01-09
Oferta wygasła w dniu:
2020-01-23
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
Brokreacja

Manager multitapu/pubu firmowego

Zawód: manager Rodzaj: praca stała
Brokreacja
Brokreacja
Kraków
2020-01-20
FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.

Area Export Manager - Europe

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. wizytówka