Twoje wsparcie w rekrutacji

Młodszy specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-01-23

Ogłoszenie na stanowisko Młodszy specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska - Valeo

Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Stanowisko:Młodszy specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Zakres obowiązków

  • Wspomaganie pracy Specjalisty ds. BHP i Ochrony Środowiska;
  • Pomoc w zarządzaniu dokumentacją Zintegrowanego Systemu Ochrony Środowiska i BHP;
  • Nadzorowanie pomiarów środowiska pracy;
  • Zarządzanie dokumentacją z badań środowiska pracy;
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu  BHP i Ochrony Środowiska  – szkolenie wstępne ogólne;
  • Prowadzenie ewidencji wypadków przy pracy oraz rejestru incydentów;
  • Prowadzenie ewidencji odpadów;
  • Nadzór nad aktualizacją ryzyka zawodowego;
  • Wspomaganie nadzoru nad bezpieczeństwem ppoż.;
  • Pomoc w realizacji programu poprawy warunków ergonomicznych i akustycznych w zakładzie;
  • Udział w odbiorach maszyn i wyposażenia.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności BHP lub studia podyplomowe w tym zakresie;
  • Znajomość zagadnień z dziedziny Ochrony Środowiska;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana umiejętność obsługi programu AutoCAD;
  • Mile widziany ukończony kurs z zakresu ochrony ppoż oraz uprawnienia auditora wewnętrznego OHSAS / ISO PN-18001 lub ISO 45001 oraz Auditora ISO – 14001.

Co oferujemy

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie – stawka rosnąca;
  • Kilkunastomiesięczny staż w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej liderem w branży automotive oraz możliwość pozostania w firmie – 70% stażystów otrzymuje umowy na stałe;
  • Kartę Multisport;
  • Sponsorowane prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz bezpłatną opiekę medyczną na terenie zakładu;
  • Ciekawe możliwości rozwoju oraz dostęp do narzędzi stosowanych w międzynarodowej Grupie.
Zawód:
Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska
Miejsce pracy:
Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-01-09
Oferta wygasła w dniu:
2020-01-23
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Hutchinson Poland

Stażysta w dziale BHP

Zawód: specjalista ds. bhp i ochrony środowiska Rodzaj: umowa zlecenia
Żywiec
2020-01-27
PPG

Specjalista ds. BHP (k/m)

Zawód: specjalista ds. bhp i ochrony środowiska Rodzaj: umowa o pracę
PPG
PPG

POLECANA
Cieszyn
2020-01-17 POLECANA

INSPEKTOR DS. BHP

Zawód: specjalista ds. bhp i ochrony środowiska Rodzaj: umowa na okres próbny
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZOZ WÓJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY NR 3 W RYBNIKU
od 650 zł
UoP brutto/m-c
Rybnik
2019-12-31
od 650 zł

INSPEKTOR BHP

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "SENIOR" W RUDZIE ŚLĄSKIEJ
od 750 zł
Ruda Śląska
2020-01-23
od 750 zł

STARSZY INSPEKTOR DS BHP

kontakt przez PUP
od 2600 zł
Będzin
2018-11-16
od 2600 zł

PRACOWNIK SŁUŻB BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY

SPZOZ Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4
od 3000 zł
Bytom
2020-01-16
od 3000 zł

SPECJALISTA DO SPRAW BHP

MICHNIEWSKI SAFETY TECHNOLOGY Sp. z o.o.