Twoje wsparcie w rekrutacji

Laborant

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-01-21

Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 8 krajach w USA, Europie, Australii i Azji.  CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Poszukujemy zmotywowanych kandydatów do pracy na stanowisku Laboranta w Laboratorium Ruchowym i Analiz Kontrolnych huty stali CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu.

To laboratorium badawcze II stopnia zajmuje się badaniem składu chemicznego prób stalowych w trakcie procesu technologicznego wytapiania stali i wyrobów gotowych.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie prób stalowych do analizy
  • Analiza składu chemicznego próbek metodą iskrowej spektrometrii emisyjnej
  • Oznaczanie zawartości pierwiastka węgla, siarki, tlenu, azotu oraz wodoru w badanych próbach
  • Wykonywanie analizy poziomu nuklidów promieniotwórczych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe chemiczne
  • Znajomość normy PN EN ISO/IEC 17025
  • Umiejętność interpretacji wyników statystycznej oceny pracy urządzeń
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność pracy w stresie
  • Komunikatywność, umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Pakiet benefitów socjalnych: program prywatnej opieki zdrowotnej Medicover, program sportowy MultiSport, dofinansowania do wypoczynku letniego i inne
  • Praca od zaraz
  • System pracy 4-brygadowy
Zawód:
Laborant
Miejsce pracy:
Zawiercie
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-01-07
Oferta wygasła w dniu:
2020-01-21
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Audytor-Laborant / Audytorka-Laborantka

Zawód: laborant Rodzaj: umowa na zastępstwo
Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. profil firmy

POLECANA
Bielsko-Biała
2020-01-21 POLECANA
Grupa Kęty S.A.

Laborant

Zawód: laborant Rodzaj: umowa o pracę
2020-01-20
ALUPROF S.A.

Laborant

2020-01-16
PPG

Laborant Procesu (k/m)

PPG
PPG
Cieszyn
2020-01-14

PRACOWNIK LABORATORIUM KJ

Zawód: laborant Rodzaj: umowa na okres próbny
DSI UNDERGROUND CHEMICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Mikołów
2020-01-03
od 3000 zł

INSPEKTOR POMIAROWIEC

PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWE "BIELASZKA"
2250-3600 zł
Jastrzębie-Zdrój
2019-11-26

TECHNOLOG - LABORANT DS. PROCESÓW CHEMICZNYCH

EUROCERAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3000-6000 zł
Kędzierzyn-Koźle
2019-12-02

LABORANT MIKROBIOLOGICZNY

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ ZAKŁAD PATOLOGII SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2600 zł
Kielce
2020-01-14
od 2600 zł