Twoje wsparcie w rekrutacji

Dyspozytor ds. taboru

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-01-21

Ogłoszenie na stanowisko Dyspozytor ds. taboru - CTL Logistics Sp. z o.o.

CTL Logistics

                                                     lider kolejowych przewozów towarowych
                                                           poszukuje osóby na stanowisko:

Stanowisko:Dyspozytor ds. taboru

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie oraz planowanie pracy pracowników obsługi technicznej taboru kolejowego,
  • Prowadzenie raportów związanych z eksploatacją taboru kolejowego,
  • Prowadzenie aktualizacji stanu taboru kolejowego
  • Ewidencja, monitorowanie i raportowanie informacji dotyczących usterek  taboru kolejowego,
  • Koordynowanie wyłączeń taboru z eksploatacji,

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie związane z utrzymaniem taboru kolejowego,
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególność MS Excel);
  • Samodzielnośc, komunikatywność, umiejętność pracy w grupie,

Co oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Prywatna Opieka Medyczna Luxmed,
  • Bogaty Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego w PZU,

        Praca w systemie zmianowym

Zawód:
Dyspozytor
Miejsce pracy:
Sosnowiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-01-07
Oferta wygasła w dniu:
2020-01-21
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

DYSPOZYTOR/ KA

Zawód: dyspozytor Rodzaj: umowa o pracę
REMONDIS Sp. z o.o.
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Pszczyna
2020-01-03
od 3000 zł