Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży - język czeski / słowacki

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-01-17

Homeglobal.com to idealne miejsce dla osób, które chcą spróbować swoich sił w branży sprzedaży i wsparciu Klienta. Dzięki globalnemu zasięgowi homeglobal.com daje szansę na ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku i strukturach globalnym zasięgu.

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klienta w języku czeskim lub słowackim
  • Promowanie i sprzedaż produktów z segmentu premium (zdrowie i uroda)
  • Dbanie o relację z klientami i dobry wizerunek firmy
  • Pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb
  • Administracja i praca z wewnętrznym systemem zamówień

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z klientem lub w sprzedaży
  • Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i pozytywne nastawienie

Firma oferuje:

  • Pracę w przyjaznej, stabilnej firmie
  • Wysokie premie za uzyskiwanie dobrych wyników
  • Możliwość dodatkowego zarobku poprzez rekomendacje współpracowników
  • Możliwość rozwoju w dynamicznej organizacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w multikulturowej organizacji
Zawód:
Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2020-01-03
Oferta wygasła w dniu:
2020-01-17
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

OPIEKUN KLIENTA

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Wólka Kosowska
2020-01-09
od 2600 zł

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: inna
Siedlce
2020-01-13

Siedlce
2020-01-13