Twoje wsparcie w rekrutacji

MASZYNISTA POJAZDÓW TRAKCYJNYCH

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-01-15

Ogłoszenie na stanowisko MASZYNISTA POJAZDÓW TRAKCYJNYCH - CTL Logistics Sp. z o.o.

CTL Północ Sp. z o.o.

Spółka Grupy CTL, kompleksowego operatora logistycznego

poszukuje osób na stanowisko

miejsca pracy: Gdańsk, Gdynia, Łódź, Mysłowice, Sosnowiec

Stanowisko:MASZYNISTA POJAZDÓW TRAKCYJNYCH

Zakres obowiązków

  • Obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy manewrowej;
  • Prowadzenie pociągów towarowych w obrębie bocznicy;
  • Dbanie o stan techniczny pojazdu, sprawowanie kontroli stanu technicznego pojazdu, nadzór nad bezpieczeństwem jazdy;
  • Należyte prowadzenie dokumentacji wymaganej na zajmowanym stanowisku;
  • Współpraca jednostkami uczestniczącymi w procesie obsługi przewozów.

Wymagania

  • Znajomość przepisów i instrukcji wymaganych na stanowisku maszynisty;
  • Egzamin kwalifikacyjny/ weryfikacyjny na stanowisko maszynisty pojazdów trakcyjnych (lub świadectwo maszynisty);
  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu;
  • Odpowiedzialność i sumienność.

Co oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Prywatna Opieka Medyczna LuxMed
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego w PZU;
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych: (wczasy pod gruszą, dodatek na Święta Wielkanocne oraz Bożego Narodzenia, Mikołajki, kredkowe, zapomogi)

Zawód:
Maszynista
Miejsce pracy:
Gdynia
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-12-16
Oferta wygasła w dniu:
2020-01-15
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MASZYNISTA AMONIAKALNY

Zawód: maszynista Rodzaj: umowa na okres próbny
WARMIŃSKIE ZAKŁADY PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3200 zł
UoP brutto/m-c
Kwidzyn
2020-01-22
od 3200 zł