Twoje wsparcie w rekrutacji

Młodszy asystent w zakładzie higieny weterynaryjnej

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-30

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie wykonywania badań laboratoryjnych.
  • Nadzorowanie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych badań.
  • Opracowywanie dokumentów dotyczących zarządzania jakością.
  • Nadzorowanie i okresowe sprawdzanie sprzętu .
  • Wykonywanie badań laboratoryjnych .

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe weterynaryjne, biologiczne, mikrobiologiczne, biotechnologiczne, technologia żywności
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Asystent
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-12-13
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-30
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

OPIEKUN OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Zawód: asystent Rodzaj: umowa o pracę
Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Naszym Dzieciom"
od 1000 zł
UoP brutto/m-c
Brzeziny
2020-01-07
od 1000 zł

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Zawód: asystent Rodzaj: praca tymczasowa
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W RADOMSKU
Radomsko
2019-12-20

Asystent ds. rozpatrywania wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych przepisów prawa podatkowe

Zawód: asystent Rodzaj: praca stała
Krajowa Informacja Skarbowa
Płock
2020-01-14

Płock
2020-01-14

Zawód: asystent Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
Konin
2020-01-15