Twoje wsparcie w rekrutacji

Konsultantka ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-27

Auto-Czajka Sp. z o. o. to autoryzowany dealer Toyoty z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Zapraszamy do salonów Toyoty, zlokalizowanych w Bytomiu i Chorzowie. Obok salonów funkcjonują nowocześnie wyposażone stacje obsługi pojazdów oraz serwisy naprawcze. Wszystko po to, aby zapewnić kompleksową obsługę obecnych i przyszłym właścicielom aut Toyoty.

Chciałabyś rozpocząć swoją karierę w branży motoryzacyjnej? Poszukujesz pracy w prężnie rozwijającej się firmie na śląskim rynku? Prześlij nam swoje CV! Powiększający się Dział Kontaktów z Klientami Autoryzowanego Salonu i Serwisu w Bytomiu, Chorzowie szuka Osoby bez doświadczenia na stanowisko Konsultantki ds. Telefonicznej Obsługi Klienta.

Stanowisko: Konsultantka ds. Telefonicznej Obsługi Klienta
Miejsce Pracy: Toyota Czajka, DTŚ 55, 41-506 Chorzów

Zakres obowiązków:

• Telefoniczna obsługa Klientów wg standardów Toyoty pod okiem Kierownika Działu – wszystkiego Cię nauczymy
• Praca z bazą danych klientów firmowych
• Analiza bazy danych dealera wg wskaźników marketingowych
• Inne prace zlecone
• Aktywna praca nad relacją z Klientem
• Raportowanie powierzonych zadań

Wymagania:

• Nienaganna dykcja
• Naturalność w czasie rozmowy telefonicznej
• Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
• Komunikatywność oraz otwartość na zmiany
• Systematyczność w pracy

Firma oferuje:

• pracę w trybie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00
• niezbędne szkolenia i narzędzia
• umowę o pracę
• bonusy uzależnione od skuteczności i wkładu pracy
• ścieżkę rozwoju
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
• udział w programie pracowniczym Toyota Family umożliwiająca zakup nowego samochodu (co rok) na bardzo korzystnych warunkach

Zawód:
Konsultant
Miejsce pracy:
Chorzów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-12-13
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-27
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Columbus Energy S.A.

Konsultant ds. Kontaktu z Klientem

Zawód: konsultant Rodzaj: umowa o pracę
Kraków
2020-01-16

OSOBA WYKONUJĄCA CZYNNOŚCI AGENCYJNE

Agencja Ubezpieczeniowa Beata Cichy - Fatyga
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Bytom
2019-12-31
od 2600 zł