Twoje wsparcie w rekrutacji

Terapeuta zajęciowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-27

Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny jest Samodzielnym Publicznym Szpitalem Rehabilitacyjnym z długoletnim stażem zatrudniającym około 220 pracowników. Podmiotem Tworzącym jest Województwo Śląskie, działamy w oparciu o kontrakt z  NFZ.

Zakres obowiązków:

  1. Realizacja całościowego i długofalowego programu terapii zajęciowej.
  2. Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu rehabilitacyjnego.
  3. Realizacja procesu leczenia i rehabilitacji.
  4. Prowadzenie dokumentacji: zajęć grup terapeutycznych .

Wymagania:

           1. Ukończone studia wyższe z zakresu Terapii zajęciowej.

           2. Doświadczenie w pracy jako terapeuta zajęciowy.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • system premiowania pracowników,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym m.in. dofinansowanie do wypoczynku oraz dodatki świąteczne
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia),
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.

Zawód:
Terapeuta
Miejsce pracy:
Jaworze
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-12-13
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-27
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)