Twoje wsparcie w rekrutacji

Informatyk ds. informatyki i ochrony danych osobowych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-18

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad prawidłowym działaniem systemów komputerowych, aplikacji i sprzętu IT
  • aktywne wsparcie użytkowników w zakresie obsługi i konfiguracji aplikacji specyficznych w administracji.
  • obsługa sieci LAN, WAN, VPN (konfiguracja urządzeń CISCO)
  • wsparcie przy pracach inwentaryzacji i utrzymaniu prawidłowym infrastruktury IT

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie informatyczne lub pokrewne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Informatyk
Miejsce pracy:
Jarosław
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-12-12
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-18
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KOSZTORYSANT/ SPRZEDAWCA SPRZETU KOMPUTEROWEGO RTV I AGD

Zawód: informatyk Rodzaj: umowa na okres próbny
ELMAR ANNA KARNAS
od 2800 zł
UoP brutto/m-c
Błażowa
2020-01-14
od 2800 zł

INFORMATYK

ZMM MAXPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2600 zł
Rzeszów