Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. ofertowania

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-01-16

Wizbud Sp. z o.o. - firma o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym, działająca w zakresie szeroko pojętego budownictwa kolejowego ,a także sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i odwodnień drenarskich. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds ofertowania

(branża odwodnieniowa i/ lub kolejowa).

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie przetargów i zapytań ofertowych
  • sporządzanie ofert i kosztorysów dla branż:

- sieci wod-kan

- kolejowej  w zakresie wszelkich odwodnień, peronów oraz przejazdów kolejowych

  • negocjacje cenowe z dostawcami i podwykonawcami
  • współudział w realizacji bieżących kontraktów pod względem dostaw materiałów i usług oraz logistycznym w w/w zakresie
  • rozliczanie wykonanych robót, tworzenie dokumentacji odbiorowych i powykonawczych, rozliczanie podwykonawców
  • współpraca z Kierownikami Budów / Robót, brygadzistami i przedstawicielami  Inwestora w celu koordynacji prac

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunek: inżynieria środowiska lub budownictwo
  • doświadczenie zawodowe w  jednej z w/w branż na podobnym stanowisku
  • znajomość stosownych norm , aktów prawnych i sztuki budowlanej branży sanitarnej dla sieci zewnętrznych
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • znajomość  programu Norma – Pro

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Inżyniera Budowy
  • doświadczenie w branży kolejowej
  • znajomość programu Auto – Cad
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Firma oferuje:

  • pracę w nowoczesnej firmie budowlanej przy interesujących kontraktach,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pracę w siedzibie firmy w Bielsku - Białej

Zawód:
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-01-07
Oferta wygasła w dniu:
2020-01-16
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)