Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. usprawniania procesów

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-24

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. usprawniania procesów - Cooper Standard Polska Sp. z o.o. Oddział w Bielsku-Białej

W dogodnej lokalizacji, w ścisłym centrum Bielska-Białej, funkcjonuje nasze Globalne Centrum Usług Biznesowych wspierające procesy administracyjne (m. in. Finanse i Księgowość, HR, IT, IA)  na rzecz naszych spółek zlokalizowanych na całym świecie. Poszukujemy zarówno ambitnych absolwentów rozpoczynających swoją karierę zawodową jak i profesjonalistów w swojej dziedzinie, chcących wesprzeć nas swoim doświadczeniem i zdobyć nowe umiejętności.

Stanowisko:Specjalista ds. usprawniania procesów

Zakres obowiązków

Globalne Centrum Usług firmy Cooper Standard poszukuje specjalisty do działu usprawniania procesów.

Jeśli lubisz kwestionować status quo i cenisz sobie różnorodność pracy, a dodatkowo spełniasz poniższe wymagania…aplikuj!

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja / wsparcie wdrażania projektów lokalnych i globalnych;
  • Identyfikowanie nieefektywności w procesach i rekomendowanie usprawnień;
  • Przygotowywanie danych do raportów, statystyk i analiz dot. procesów biznesowych;
  • Tworzenie dokumentacji wspierającej procesy biznesowe;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Finansów lub IT
  • Minimalne 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale księgowości /finansów
  • Dobra znajomość MS Office, Share Point, SAP
  • Podstawowa wiedza z zakresu zarządzania projektami lub lean management
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

Co oferujemy

Praca zdalna
Prywatna opieka medyczna
Imprezy integracyjne
Bony świąteczne
Ergonomicznestanowisko pracy
Owoce w pracy
Karnety na siłownię / karta MultiSport
Darmowe biety ma imprezy kulturalne /do kina
Pracowniczy program emerytalny
Przyjazne miejsce pracy
Możliwość awansu
Docenianie stażu pracy
Dodatkowe ubezpieczenia
Zawód:
Inny
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-12-10
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-24
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SalesHR

Pracownik biurowy z j.holenderskim C1

Zawód: inny Rodzaj: umowa o pracę
SalesHR
SalesHR
6000-7000 zł
UoP brutto/m-c

POLECANA
Kraków
2020-01-14 POLECANA

ARCHIWISTA

Zawód: inny Rodzaj: praktyka
ARCHIWUM PAŃSTWOWE W KATOWICACH
Katowice
2020-01-08

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU - ZKSS

SĄD REJONOWY W ZABRZU
Zabrze
2020-01-03

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU - SEKCJA INFORMATYCZNA

Sąd Rejonowy w Zabrzu
Zabrze
2020-01-03

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU

Zabrze
2020-01-03