Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. usprawniania procesów (programista VBA)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-23

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. usprawniania procesów (programista VBA) - Cooper Standard Polska Sp. z o.o. Oddział w Bielsku-Białej

W dogodnej lokalizacji, w ścisłym centrum Bielska-Białej, funkcjonuje nasze Globalne Centrum Usług Biznesowych wspierające procesy administracyjne (m. in. Finanse i Księgowość, HR, IT, IA)  na rzecz naszych spółek zlokalizowanych na całym świecie. Poszukujemy zarówno ambitnych absolwentów rozpoczynających swoją karierę zawodową jak i profesjonalistów w swojej dziedzinie, chcących wesprzeć nas swoim doświadczeniem i zdobyć nowe umiejętności.

Stanowisko:Specjalista ds. usprawniania procesów (programista VBA)

Zakres obowiązków

Poszukujemy specjalisty do działu usprawniania procesów w Cooper Standard GBS ze znajmością programowania VBA.

Zakres obowiązków:

  • programowanie w VBA narzędzi usprawniających procesy biznesowe w obszarze finansów
  • identyfikowanie nieefektywności w procesach i rekomendowanie usprawnień
  • tworzenie dokumentacji
  • wspracie projektów
  • przygotowywanie raportów,statystyk i analiz dotyczących procesów biznesowych

Wymagania

Wymagania:

  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel i MS Access
  • umiejętność:
    • programowania w języku VBA (Visual Basic for Applications) w szczególności w MS Access, MS Excel, Outlook poparta wykonanymi projektami
    • pisania podstawowych zapytań SQL (MS Access)
  • minimum 2 lata doświadczenia przy tworzeniu raportów i analizie danych
  • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość:
    • platformy SharePoint
    • oprogramowania SAP (w szczególności tworzenia kwerend)
    • bibliotek ADO lub DAO
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie  w dziale księgowości /finansów (AP, AR, GL, MD, Controlling)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Co oferujemy

Praca zdalna
Prywatna opieka medyczna
Imprezy integracyjne
Bony świąteczne
Ergonomicznestanowisko pracy
Owoce w pracy
Karnety na siłownię / karta MultiSport
Darmowe biety ma imprezy kulturalne /do kina
Pracowniczy program emerytalny
Przyjazne miejsce pracy
Możliwość awansu
Docenianie stażu pracy
Dodatkowe ubezpieczenia
Zawód:
Inny
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-12-09
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-23
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SalesHR

Pracownik biurowy z j.holenderskim C1

Zawód: inny Rodzaj: umowa o pracę
SalesHR
SalesHR
6000-7000 zł
UoP brutto/m-c

POLECANA
Kraków
2020-01-14 POLECANA

ARCHIWISTA

Zawód: inny Rodzaj: praktyka
ARCHIWUM PAŃSTWOWE W KATOWICACH
Katowice
2020-01-08

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU - ZKSS

SĄD REJONOWY W ZABRZU
Zabrze
2020-01-03

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU - SEKCJA INFORMATYCZNA

Sąd Rejonowy w Zabrzu
Zabrze
2020-01-03

PRAKTYKA STUDENCKA W SĄDZIE REJONOWYM W ZABRZU

Zabrze
2020-01-03