Twoje wsparcie w rekrutacji

Telefoniczny doradca klienta ds. ubezpieczeń

Profil firmy

Jesteśmy jednym z największych multijęzykowych contact center, od 2005 roku pracujemy dla partnerów z branży telekomunikacyjnej i finansowej. Specjalizujemy się w outsourcingu obsługi klienta i sprzedaży, zatrudniamy ponad 1500 pracowników w 6 oddziałach w Polsce i za granicą.

Czym się zajmuje Telbridge?

Obsługujemy Klientów największych firm telekomunikacyjnych i finansowych w Polsce. W imieniu naszych Partnerów pomagamy ich Klientom w korzystaniu z zakupionych produktów i usług, rozwiązujemy problemy techniczne, doradzamy, obsługujemy zapytania i reklamacje, a także proponujemy im nowe produkty.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko telefonicznego doradcy klienta ds. ubezpieczeń.

Miejsce pracy: Kielce
ul. Zagnańskiej 49, III piętro (róg Głęboczka)

Jeżeli masz doświadczenie w call center - to świetnie!

Płacimy za to aż 500 zł bonusu!

Jeżeli nie, wszystkiego nauczymy Cię od podstaw.

Otrzymasz pełne wsparcie przełożonych i kolegów z zespołu.

Znajdź nas na:
facebook.com/telbridgekielce
instagram.com/telbridge_kielce

Zakres obowiązków:

  • Projekt ubezpieczeniowy
  • Odpowiedzialność za aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługa zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:

  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Znajomość podstaw obsługi komputera

Firma oferuje:

  • Umowę zlecenie
  • Stabilne warunki współpracy
  • Podstawę 14.70zł brutto/h + premie!
  • Pracę na prestiżowym projekcie
  • Strefę relaksu
  • Dodatkowe konkursy i kartę Multisport!
  • Szkolenie wprowadzające i wsparcie zespołu

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TELBRIDGE Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 – 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD (iod{małpa}telbridge.pl) spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Zawód:
Telemarketer
Miejsce pracy:
Kielce
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenia
Oferta dodana w dniu:
2019-12-04
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-18
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TELEMARKETER

Zawód: telemarketer Rodzaj: inna
Telestrada S.A.
2500-3000 zł
UoP brutto/m-c
Mielec
2019-11-20

TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA (O)

CCIG GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tarnów
2019-12-09