Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. zatrudniania Cudzoziemców

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-18

Infolet to krakowska firma, która od 2005 roku realizuje projekty IT wykorzystując szeroki wachlarz technologii do tworzenia oprogramowania. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania end-to-end oraz w leasingu zespołów IT.

Dowiedz się o nas więcej na LinkedinFacebook, InstagramYoutube  i Twitter.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji związanej z zatrudnianiem cudzoziemców
  • Reprezentowanie klientów przed urzędami (urzędy wojewódzkie, urzędy pracy, Urząd ds. Cudzoziemców)
  • Przygotowywanie oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do prowadzenia postępowań
  • Wypełnianie i kompletowanie wniosków dotyczących uzyskania zezwolenia na pobyt oraz pracę
  • Wsparcie działu w pozostałych zadaniach związanych z obsługą kadrowo-płacową pracowników

Wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja z cudzoziemcami)
  • Czynne prawo jazdy kat B.
  • Dokładność i terminowość w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysokie zdolności komunikacyjne

Mile widziane

  • Doświadczenie w księgowości
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce
  • Znajomość przepisów i wymogów dotyczących legalizacji pobytu oraz pracy cudzoziemców

Firma oferuje:

  • Wdrożenie i szkolenie, które pozwolą Ci wykonywać Twoje zadania i osiągać cele tak skutecznie, jak to możliwe
  • ​Wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • ​Pakiet świadczeń – współfinansowana karta Multisport, szeroki pakiet opieki medycznej, opcjonalne ubezpieczenie na życie i lekcje języka angielskiego
  • Śniadania zespołowe w piątki oraz imprezy integracyjne
  • ​Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej kilka dni w miesiącu (po początkowym okresie wdrożenia)
  • Wygodne biuro, kuchnia z wieloma przekąskami i udogodnieniami
  • Dogodna lokalizacja z łatwym i szybkim dostępem komunikacją miejską (15 minut tramwajem do centrum miasta) oraz stojakiem na rowery dla osób jeżdżących na rowerach
Zawód:
Pracownik ds. administracji
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-12-04
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-18
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Menedżer ds. pozyskiwania funduszy unijnych

Zawód: pracownik ds. administracji Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Andrychów
2020-01-13 POLECANA

GŁÓWNY SPECJALISTA W WYDZIALE GOSPODARKI LOKALOWEJ - OFERTA KONKURSOWA

Urząd Miejski w Tarnowskich Górach
od 5000 zł
UoP brutto/m-c
Tarnowskie Góry
2020-01-15
od 5000 zł

SEKRETARZ SZKOŁY

Zawód: pracownik ds. administracji Rodzaj: umowa na okres próbny
STOWARZYSZENIE OŚWIATOWE RODZICE-DZIECIOM
od 2600 zł
Rybnik
2020-01-09
od 2600 zł