Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent w Dziale Zakupów Pośrednio Produkcyjnych

Zakłady ZF w Bielsku-Białej i w Czechowicach-Dziedzicach produkują komponenty aktywnych układów bezpieczeństwa, takich jak układy kierownicze oraz układy wspomagania kierownicy. Interesuje Cię rozwojowa praca dla wiodącego globalnej firmy? Chcesz zdobywać cenne doświadczenie i uczyć się od najlepszych? Zachęcamy do udziału w naszych rekrutacjach!

Zakład ZF w Czechowicach-Dziedzicach produkuje komponenty aktywnych układów bezpieczeństwa, takich jak układy kierownicze oraz układy wspomagania kierownicy. Zakład jest uznanym na lokalnym runku pracodawcą oraz jednym z największych dostawców komponentów w branży motoryzacyjnej.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie akcji ofertowych i negocjacje z dostawcami.
  • Wystawianie zamówień w systemie SAP.
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami i monitorowanie terminów dostaw.
  • Monitorowanie rynku dostawców lokalnych.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie lub studenci III, IV, V roku (preferowane kierunki ekonomiczne lub techniczne)
  • Komunikatywność, zdolności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zdolności negocjacyjne

Firma oferuje:

  • Płatny dziewięciomiesięczny staż w oparciu o umowę o pracę;
  • Ciekawe zadania oraz możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych oraz e-learningowych;
  • Możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji na adres mailowy: anna.bojczuk-contr@zf.com. W tytule prosimy o wpisanie Asystent w Dziale Zakupów Pośrednio Produkcyjnych. Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
TRW Steering Systems Poland Sp. z o.o. , ul. Słowackiego 33, , 43-502 Czechowice - Dziedzice, NIP: 6521298123
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Asystent
Miejsce pracy:
Czechowice-Dziedzice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-12-02
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-16
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
WIENKRA SP. Z O.O.

Asystent/ Asystentka ds. administracji

Zawód: asystent Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Kraków
2019-12-11 POLECANA
Anna Marisax

ASYSTENTKA PERSONALNA

Zawód: asystent Rodzaj: praca stała
Bielsko-Biała
2019-12-16