Twoje wsparcie w rekrutacji

Laborant (Laboratorium Mikrobiologiczne)

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu pracy dorywczej strefajob.pl

Zakres obowiązków:

  • Pobieranie i transportowanie prób do badań oraz przygotowanie sprzętów/materiałów do analiz mikrobiologicznych
  • Wykonywanie badań w zgodzie z dokumentacją, Rozporządzeniem Ministra Zdrowia oraz zasadami GM
  • Pobór i badania czystości mikrobiologicznej środowiska produkcyjnego
  • Badania materiałów wyjściowych, opakowaniowych, produktów leczniczych
  • Badania oceniające jakość materiałów, odczynników laboratoryjnych, wskaźników biologicznych
  • Przygotowywanie i wykonywanie badań oceniających jakość roztworów, rozcieńczalników oraz podłoży mikrobiologicznych
  • Terminowe wykonywanie odczytów wyników z badań, ich zestawianie i raportowanie
  • Współudział w prowadzeniu całokształtu działań związanych z weryfikacją/walidacją metod, postępowaniach wyjaśniających m.in. odchyleń i zdarzeń jakościowych
  • Udział w procesie zakupów i zamówień materiałów wykorzystywanych w Laboratorium Mikrobiologicznym
  • Udział w rocznym przeglądzie jakości.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mikrobiologiczne, biologiczne, farmaceutyczne, pokrewne)
  • Doświadczenie w laboratorium mikrobiologicznym
  • Znajomość wymagań GxP
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Umiejętność pracy zespołowej, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Książeczka Sanepid lub gotowość do jej wyrobienia
  • Umiejętność pracy w systemie SAP
  • Doświadczenie w pracy w Laboratorium mikrobiologicznym w przemyśle farmaceutycznym.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi i Głowna
  • Karta Lunch doładowana co miesiąc kwotą 200 zł netto (bez względu na wysokość wynagrodzenia)
  • Szybki dostęp do wielu specjalistów dzięki prywatnej opiece medycznej
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do obiektów sportowych dzięki karcie MultisporT
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Zawód:
Laborant
Miejsce pracy:
Stryków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-12-02
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-16
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MŁODSZY ASYSTENT W LABORATORIUM BADAŃ ŻYWNOŚCI I WODY

Zawód: laborant Rodzaj: umowa na okres próbny
Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej Modlin / Archiwum Wojskowe /Jednostka Wojskowa NR 1230 Warsza
od 2900 zł
UoP brutto/m-c
Nowy Dwór Mazowiecki
2019-12-06
od 2900 zł

TECHNIK W LABORATORIUM BADAŃ ŻYWNOŚCI I WODY

od 2800 zł
2019-12-06
od 2800 zł