Twoje wsparcie w rekrutacji

Operator wózka widłowego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-16

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Szczecina, nr ref. OW/11/2019

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Załadunek oraz rozładunek towarów

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • Uprawnienia operatora wózka widłowego
  • Chęć pracy w lokalizacji: ok. 40 km od centrum Szczecina

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę
  • Szkolenia branżowe
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatki socjalne, dofinansowanie szkoleń, bony świąteczne)
  • Praca w dynamicznym zespole

Zawód:
Operator wózków widłowych
Miejsce pracy:
Szczecin
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-12-02
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-16
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH

Zawód: operator wózków widłowych Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Kliniska Wielkie
2020-01-15
od 3000 zł

SZTAPLARZ

Zawód: operator wózków widłowych Rodzaj: umowa na okres próbny
FIRMA HANDLOWA ,,ARKA" Wiesław Syniec
od 2600 zł
Płoty
2019-12-19
od 2600 zł