Twoje wsparcie w rekrutacji

ASYSTENTKA PERSONALNA

Anna Marisax is a polish social media influencer focused on traveling, lifestyle and modeling. She started to share her experiences in 2015, using the main social media platforms and discovered that she can inspire people to explore the beauties of our world!

ASYSTENTKA PERSONALNA z wysoką umiejętnością zarządzania czasem

Zakres obowiązków:

  • realizacja zadań związanych z obsługą kreatywnych projektów,
  • organizowanie kalendarza spotkań,
  • trzymanie ręki na pulsie w kwestii obsługi e-mail i telefonu,
  • organizowanie spotkań biznesowych (m.in. z innymi youtuberami, markami, hotelami),
  • inne, codzienne zadania wpływające na poprawę rozwoju marki.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku biznesowym mile widziane,
  • język angielski na poziomie zaawansowanym,
  • dobra znajomość social mediów - YouTube, Facebook, Instagram, Snapchat,
  • zainteresowanie nowinkami modowymi, podróżniczymi,
  • znajomość obsługi programów pakietu MS Office,
  • samodzielność w działaniu,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • pozytywne nastawienie na wykonywane obowiązki,
  • zaangażowanie i sumienność w pracy.

Firma oferuje:

  • partnerskie warunki współpracy z bardzo rozpoznawalną Youtuberką,
  • ciekawą pracę w miłej atmosferze,
  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży związanej z sektorem social media,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i osiąganych rezultatów.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Zawód:
Asystent
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-12-10
Oferta wygasa w dniu:
2020-01-03
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ZF

Asystent w Dziale Zakupów Pośrednio Produkcyjnych

Zawód: asystent Rodzaj: umowa o pracę
Czechowice-Dziedzice
2019-12-02
WIENKRA SP. Z O.O.

Asystent/ Asystentka ds. administracji

POLECANA
Kraków
2019-12-11 POLECANA

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ (1/2 ETATU)