Twoje wsparcie w rekrutacji

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta i Rozliczeń (Skórcz)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-16

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy łącznie około 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta i Rozliczeń

Miejsce pracy: Skórcz

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie oraz ewidencja faktur sprzedażowych,
  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa Klientów,
  • Tworzenie listów przewozowych i rozliczanie kierowców,
  • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji od Klientów,
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Praktyczna znajomość obsługi programu MS Excel,
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Kompleksowy program wdrożeniowy,
  • Współpracę z liderami rynku FMCG,
  • Możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, programu MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, świadczeń świątecznych i in.
Zawód:
Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy:
Skórcz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-12-02
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-16
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Doradca Klienta

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: inna
Provident Polska S.A.
Sztum
2020-01-10
Sylva

Specjalita ds. obsługi klienta zagranicznego

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: umowa o pracę
Sylva
Sylva
Kościerzyna
2020-01-07

KOORDYNATOR OBSŁUGI ZLECEŃ

RBR Group Renata Ratyńska
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Gdańsk
2020-01-15
od 2600 zł

SPECJALISTA OBSŁUGI KLIENTA

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: praca tymczasowa
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. Iława
od 2775 zł
Iława
2019-11-19
od 2775 zł