Twoje wsparcie w rekrutacji

Programista .NET (C#)

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Będzie nam miło jeśli dołączysz do programistycznego zespołu :)

Szukamy osoby który będzie emanowała pozytywną energią, podchodziła do codziennej pracy z pasją oraz zajmowała się programowaniem w środowisku .NET i języku C#.

Obecnie poszukujemy:

Programisty .NET (C#)

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Projektowaniem, rozwijaniem oraz testowaniem aplikacji dedykowanych dla naszych klientów (aplikacje webowe oraz deskopowe)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej

Wymagania:

  • Masz doświadczenie związane z językiem C# oraz środowiskiem .NET
  • Posiadasz doświadczenie w programowania MS SQL Server –TSQL

A dodatkowo (mile widziane):

  • Pracujesz w  środowisku ASP .NET MVC lub ASP .NET Core
  • Potrafisz projektować bazy danych
  • Znasz LINQ, Entity Framework, DevExpress  oraz WCF
  • Git oraz systemy klasy ERP nie są Ci obce

to czekamy właśnie na Ciebie!

Firma oferuje:

  • Udział w projektach, które realizowane są od klientów z różnych sektorów i branż (firmy produkcyjne, handlowo – usługowe)
  • Pracę w 2 osobowym zespole programistów – nie jesteśmy korporacją, liczy się dla nas człowiek :)
  • Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków (firma składa się z 14 osób) – dla którego liczy się: pro – kreatywność, otwartość, szacunek, rozwój, szczerość oraz POCZUCIE HUMORU
  • Stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe w przedziale 5500 – 11 200 zł brutto
  • Poza wynagrodzeniem podstawowym trzy rodzaje premii:

a)      Premia indywidualna % - procent rośnie wraz ze stażem pracy

b)      Premia uznaniowa od Kierowników

c)      Premia roczna

  • Pracownik ma bezpośredni wpływ na wycenę projektów (firma pracuje na konsultingu godzinowym)
  • Prywatna opieka medyczna  - PZU
  • Dostęp do szkoleń związanych z kompetencjami miękkimi i twardymi
  • Coroczne imprezy integracyjne

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Zawód:
Programista
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-30
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-14
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROGRAMISTA/ANALITYK

Zawód: programista Rodzaj: umowa o pracę
"IGLOOCAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4000-6000 zł
UoP brutto/m-c
Dębica
2019-12-10