Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Kierownik robót elektrycznych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-11

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Nasz klient to firma specjalizująca się w realizacji i zarządzaniu projektami związanymi z budową instalacji fotowoltaicznych. Wraz z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownika robót

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników (3-7 osób) – planowanie i organizowanie pracy zespołu, delegowanie zadań
  • Koordynacja i nadzór nad realizacją robót elektrycznych i teletechnicznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z inwestorami
  • Współpraca przy tworzeniu ofert handlowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika robót / Kierownika budowy
  • Doświadczenie elektryczne – wiedza z zakresu elektrotechniki
  • Wykształcenie min. techniczne
  • Gotowość do pracy w delegacjach

Dodatkowy atut:

  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie  z jednej najlepiej rozwijającej się branży XXI wieku.
  • DARMOWE, służbowe mieszkanie pracownicze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie: min. 5000 zł netto
  • Dodatkowe wynagrodzenie za pracę w delegacjach
  • Darmowy dojazd do miejsca pracy
  • Wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
Zawód:
Kierownik
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-30
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-11
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Merkury Market

Kierownik działu handlowego

Zawód: kierownik Rodzaj: praca stała
Krosno
2020-01-10

ZASTĘPCA KIEROWNIKA POKOJOWYCH

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa o pracę
FUH MAZUR & MAZUR Janusz Mazur, Piotr Mazur s.c.
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Mielec
2020-01-03
od 2600 zł

KIEROWNIK SKLEPU NA STACJI PALIW

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa na okres próbny
P.H.U."BARYŁKA"Jacek Sieradzki
od 3000 zł
Sandomierz
2019-12-13
od 3000 zł

PRACOWNIK BADAŃ I ROZWOJU

MC DIAM Sp. z o.o.
od 2700 zł
Sandomierz
2019-12-12
od 2700 zł

KIEROWNIK PIEKARNI (O)

Gminna Spółdzielnia "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" w Ciężkowicach
od 2800 zł
Bogoniowice
2020-01-13
od 2800 zł

KIEROWNIK SKLEPU

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Agsol" Sp.J Zdzisław Wróbel i Agnieszka Wielgus
od 4000 zł
Pacanów
2019-10-22
od 4000 zł