Twoje wsparcie w rekrutacji

Kontroler jakości, Łódź, Lodowa

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu pracy dorywczej strefajob.pl

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie jakościowe bieżącej produkcji
  • Kontrola wizualna półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Prowadzenie dokumentacji kontrolno-pomiarowej
  • Wprowadzanie statystycznych danych jakościowych do systemu SAP
  • Natychmiastowe reagowanie na niezgodności w nadzorowanych produktach oraz uniemożliwienie przedostania się wadliwych detali do klienta
  • Przeprowadzanie instruktaży jakościowych w obszarze produkcji
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym
  • Dobra znajomość obsługi komputera (środowisko Windows)
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Doświadczenie na produkcji, gdzie do zadań należała kontrola wizualna
  • Znajomość rysunku technicznego - miele widziane
  • Znajomość obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych - mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Spostrzegawczość, uważność
  • Znajomość języka polskiego

Firma oferuje:

  • Praca w pełnym etacie na umowę o pracę tymczasową
  • Praca w systemie 3 - zmianowym
  • Bezpłatny transport: Głowno, Łęczyca, Daszyna, Ozorków
  • Otrzymasz wynagrodzenie 16 zł brutto za godz.
  • Premia dla działu QS od 100 do 200 zł brutto
  • Premia max. do 250 zł brutto
  • Dodatki za nadgodziny 50% powyżej 8h w dzień roboczy, 100% za wolny dzień wg grafiku, 170% za niedzielę i święta
  • Możliwość skorzystania z karty Multisport już od 74 zł
  • Dodatkowo otrzymasz 1000 zł za polecenie znajomego do pracy, który przepracuje co najmniej 6 miesięcy
  • Opieka i pomoc dedykowanych konsultantów
Zawód:
Kontroler jakości
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
praca tymczasowa
Oferta dodana w dniu:
2019-11-30
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-14
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Exact Systems Sp. z o.o.

Kontroler/ka Jakości

Zawód: kontroler jakości Rodzaj: umowa zlecenia
Konstantynów Łódzki
2019-12-05

KONTROLA I TESTOWANIE PŁYTEK OBWODÓW DRUKOWANYCH

Zawód: kontroler jakości Rodzaj: umowa na okres próbny
UNIDRUK Spółka jawna Jacek Stencel, Paweł Stencel
2400-3350 zł
UoP brutto/m-c
Zgierz
2019-11-25