Twoje wsparcie w rekrutacji

Referent ds. obsługi bieżącej

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-06

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie deklaracji podatkowych, wniosków, informacji i innych dokumentów, w tym w formie elektronicznej
  • Prowadzenie obsługi kancelaryjnej urzędu
  • Wydawanie zaświadczeń
  • Identyfikowanie i rejestrowanie w systemie informatycznym przyjętych dokumentów
  • Potwierdzanie profili zaufanych elektronicznej platformy usług administracji publicznej (ePUAP)
  • Prowadzenie spraw związanych z kasami rejestrującymi

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • znajomość przepisów prawa podatkowego materialnego i proceduralnego
  • łatwośc komunikacji
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Urzędnik
Miejsce pracy:
Gdynia
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-11-29
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-06
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Referent ds. przetwarzania danych

Zawód: urzędnik Rodzaj: praca stała
Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku
Gdańsk
2019-12-06

Referent ds. wierzycielskich

Malbork
2019-12-13