Twoje wsparcie w rekrutacji

Archiwista

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dokumentacji z poszczególnych komórek organizacyjnych,
  • przechowywanie i zabezpieczenie przejętej dokumentacji oraz prowadzenie jej ewidencji,
  • udostępnianie przechowywanej dokumentacji osobom upoważnionym,
  • przygotowywanie i przekazywanie dokumentacji stanowiącej materiały archiwalne do właściwego archiwum państwowego,
  • inicjowanie brakowania dokumentacji niearchiwalnej i udział w jej komisyjnym brakowaniu,
  • sporządzanie corocznego sprawozdania z działalności archiwum.
  • bieżące zapoznawanie się z nowymi przepisami z zakresu spraw archiwalnych, śledzenie szczegółowych przepisów resortowych,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaniem obowiązków, w tym planów i harmonogramów oraz sprawozdawczości.

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Znajomość aktualnie obowiązujących przepisów w zakresie służby cywilnej oraz o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach.
  • Umiejętność obsługi komputera (Windows i MS Office, poczta elektroniczna), stosowania prawa w praktyce, analitycznego myślenia, działania w sytuacjach stresowych,
  • Kurs kancelaryjno - archiwalny
  • Posiadanie prawa jazdy kat.B,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Uwagi dotyczące aplikowania:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.
Do składania dokumentów zachęcamy osoby niepełnosprawne, które spełniają wymagania określone w niniejszym ogłoszeniu.
Dokumenty aplikacyjne takie jak: CV, list motywacyjny oraz oświadczenia powinny być własnoręcznie podpisane. Oferty nie spełniające wymogów formalnych, niekompletne i dostarczone po terminie nie będą rozpatrywane. Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie lub mailowo. Oferty osób niezakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 34 360 11 61
Zawód:
Archiwista
Miejsce pracy:
Częstochowa
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-11-29
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-09
Liczba odsłon ogłoszenia:
45
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ARCHIWISTA

Zawód: archiwista Rodzaj: praca tymczasowa
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ Pyskowice
od 1300 zł
UoP brutto/m-c
Pyskowice
2019-12-03
od 1300 zł

STANOWISKO DS.OBSŁUGI ARCHIWUM,ZLECEŃ WEWNĘTRZNYCH I MAGAZYNU

Zawód: archiwista Rodzaj: umowa na okres próbny
Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa "Przyjaźń" w Krzeszowicach
od 1300 zł
Krzeszowice
2019-11-27
od 1300 zł