Twoje wsparcie w rekrutacji

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zakres obowiązków:

Lektor języka angielskiego w szkołach podstawowych w Zabrzu. Praca na umowę zlecenie w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Wymagania:

Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), inne
Języki:
angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Inne wymagania:
wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), komunikatywność, biegła znajomość języka angielskiego, mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
40 - 50 PLN
Opis wynagrodzenia:
godzinowy system wynagradzania

Informacje:

Miejsce pracy:
41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie
Zmianowość:
nie dotyczy
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
Centrum Usług Edukacyjnych ALFA Andrzej Sztandera
44-193 Knurów, powiat: gliwicki, woj: śląskie
Andrzej Sztandera
508 186 769
cuealfa@go2.pl
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
CV przesłać na adres e-mail: cuealfa@go2.pl
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: kontakt telefoniczny lub przesłać CV, Godziny : 10.00-20.00
Zawód:
Lektor
Zabrze
Forma zatrudnienia:
inna
Oferta dodana w dniu:
2019-11-29
Oferta wygasa w dniu:
2020-01-31
Liczba odsłon ogłoszenia:
36
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Zawód: lektor Rodzaj: umowa na okres próbny
MOMOT LUCYNA 1. Centrum Nauczania Języka Angielskiego LINGUA 2. Centrum Nauczania Języka Angielskieg
od 2500 zł
UoP brutto/m-c
Oświęcim
2019-10-02
od 2500 zł

LEKTOR JĘZYKA OBCEGO

Zawód: lektor Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
Kraków
2019-12-05