Twoje wsparcie w rekrutacji

Inżynier robotyki i automatyki

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Szczecina; nr. ref.: IR/11/2019

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie symulacji oraz programowanie  robotów
  • Udział w tworzeniu koncepcji technicznych oraz projektów dla Klientów
  • Konfiguracja, uruchamianie i testowanie dostarczanych rozwiązań
  • Programowanie systemów kontroli procesów
  • Programowanie sterowników PLC oraz konfiguracja urządzeń
  • Testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Lokalizacja miejsca pracy: 40 km od centrum Szczecina

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (elektryczne lub pokrewne) i/lub wyższe techniczne (preferowany kierunek: Automatyka i Robotyka, Budowa Maszyn, Elektrotechnika)
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC
  • Umiejętność projektowania i programowania robotów przemysłowych potwierdzona zrealizowanymi projektami
  • Wiedza z zakresu elektrotechniki i robotyki
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatki socjalne, dofinansowanie szkoleń, bony świąteczne)
  • Pracę pełną wyzwań na stanowisku o niezależności dopasowanej do poziomu umiejętności i doświadczenia Kandydata
  • Udział w ciekawych projektach budowy maszyn i urządzeń realizowanych dla firm o ogólnoświatowym zasięgu
  • Szansę na wdrożenie własnych pomysłów, usprawnień

Uwagi dotyczące aplikowania:

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny)
z oznaczeniem nr ref. IR/11/2019 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez aplkuj

Gwarantujemy poufność.