Twoje wsparcie w rekrutacji

HR Business Partner

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-13

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, innowacyjnej firmy produkcyjnej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Szczecina, nr ref.: HR/10/2019

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne planowanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Wsparcie procesów doradczych związanych z obszarem HR (projekty związane z rozwojem kompetencji pracowników, audyty personalne, systemy wspomagające pracę działów personalnych, projekty szkoleniowe itp.)
  • Przygotowywanie oraz aktualizacja procedur wewnętrznych
  • Sporządzanie bieżących raportów i analiz dla potrzeb optymalizacji prowadzonych działań
  • Lokalizacja miejsca pracy: 30 min. od centrum Szczecina

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok
  • Znajomość narzędzi wspierających procesy HR-owe w firmie
  • Sprawna obsługa pakietu MS Office
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, poczucie obowiązku, samodzielność i zaangażowanie

Firma oferuje:

  • Szkolenia branżowe
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatki socjalne, dofinansowanie szkoleń, bony świąteczne)
  • Możliwość realizacji ambitnych i innowacyjnych projektów
Zawód:
Specjalista ds. HR
Miejsce pracy:
Szczecin
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-29
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-13
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KONSULTANT DS. REKRUTACJI

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: umowa o pracę
ML WORK SP. Z O.O.
od 3410 zł
UoP brutto/m-c
Goleniów
2020-01-17
od 3410 zł

POŚREDNIK PRACY/POŚREDNIK PRACY STAŻYSTA

Zawód: specjalista ds. hr Rodzaj: umowa na okres próbny
Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Zielonej Górze
od 2600 zł
Strzelce Krajeńskie
2020-01-07
od 2600 zł

KOORDYNATOR DO SPRAW REKRUTACJI

ORTYŃSKI GROUP Sp. z o.o. Sp. K.
od 2600 zł
Gorzów Wielkopolski
2020-01-22
od 2600 zł