Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. wdrożeń systemów jakości

UniKadr jest polską firmą doradczo-szkoleniową. UniKadr działa od 1996 roku, z myślą o wzrastających potrzebach kadrowych przedsiębiorstw, przede wszystkim na terenie Pomorza Zachodniego. Wspomagamy pracę działów personalnych, oferując usługi doradcze o szerokim zakresie.

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, innowacyjnej firmy produkcyjnej, odpowiedniej osoby na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Szczecina, nr ref. Q/10/2019

Zakres obowiązków:

  •  Wdrażanie i monitorowanie zdolności procesów produkcyjnych (SPC)
  • Zarządzanie projektami reklamacyjnymi
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu skutecznej identyfikacji i eliminacji błędów jakościowych
  • Rekomendowanie programów naprawczych oraz nadzorowanie ich skuteczności
  • Mapowanie procesów z uwzględnieniem wbudowania jakości w proces
  • Przestreganie przepisów BHP i procedur wewnętrznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w stosowaniu narzędzi sterowania jakością
  • Umiejętność walidacji narzędzi pomiarowych
  • Praktyczna znajomość narzędzi statystycznych i jakościowych
  • Doświadczenie w budowaniu świadomości projakościowej
  • Bardzo wysokie zdolności analityczne

Firma oferuje:

  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatki socjalne, dofinansowanie szkoleń, bony świąteczne)
  • Możliwość realizacji ambitnych i innowacyjnych projektów
  • Praca w dynamicznym zespole

Uwagi dotyczące aplikowania:

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. Q/10/2019 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez APLIKUJ

Gwarantujemy poufność.