Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent/ka Działu Blacharsko-Lakierniczego/Likwidacja Szkód

#PozytywnieZaangażowani

Na pewno nas znasz.
Zmieniamy motoryzację.
Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.
Dołącz do nas!

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Jako PGD Napraw Nadwozi zapewniamy likwidację szkód komunikacyjnych wszystkich marek. Pracujemy na nowoczesnych, specjalistycznych urządzeniach w oparciu o najwyższe technologie. Nasz Zespół to profesjonalni, wysoko wykwalifikowani pracownicy.

Do Autoryzowanego Zakładu Napraw Nadwozi Grupy PGD w Bielsku-Białej poszukujemy Kandydatów/Kandydatek gotowych podjąć współpracę na stanowisku: Asystent/ka Działu Blacharsko – Lakierniczego/Likwidacja Szkód.

Zakres obowiązków:

  • Kontrola i egzekwowanie należności przeterminowanych
  • Współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w zakresie kompletowania dokumentacji szkodowej
  • Prowadzenie ewidencji pojazdów zastępczych
  • Wykonywanie bieżących czynności administracyjnych
  • Profesjonalna obsługa Klientów zgodnie ze standardami Grupy PGD

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z Klientem (mile widziane na stanowiskach związanych z windykacją)
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym (zwłaszcza Excel)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Otwartość, rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Dobra organizacja pracy własnej

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa zawierana na okres 1 roku, kolejna na czas nieokreślony)
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed
  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport
  • Żyjemy zdrowo! - cyklicznie organizujemy programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Dofinansowujemy pomysły naszych Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
  • Wspólnie wyjeżdżamy na integracje, organizujemy Mikołajki dla Dzieci i Wigilie pracownicze
  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Informujemy, że Administratorem danych jest Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k. w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30 – 403 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgoda na przetwarzanie danych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupa PGD spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krakowie zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”.

Jeśli wyraża Pan/ Pani zgodę na udział w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez naszą organizację prosimy o zamieszczenie w CV dodatkowych klauzul:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupa PGD Sp. z o.o. Sp. k.”

„Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych dla spółek powiązanych kapitałowo i właścicielsko z Grupą PGD przez okres 1 roku od daty przesłania niniejszego dokumentu. Lista spółek znajduje się pod adresem: www.holding1.pl”

Zawód:
Asystent
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-28
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-12
Liczba odsłon ogłoszenia:
332
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ZF

Asystent w Dziale Zakupów Pośrednio Produkcyjnych

Zawód: asystent Rodzaj: umowa o pracę
Czechowice-Dziedzice
2019-12-02
Matex-Transport

Pomocnik Biurowy (wymagane orzeczenie o niepełnosprawności)

POLECANA
Kraków
2019-11-27 POLECANA