Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik produkcji--> bezpłatny dojazd--> szybki proces rekrutacji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-12

Poszukujesz pracy?

Chcesz się rozwijać? Nie czekaj, aplikuj!

Praca w renomowanej firmie 3M we Wrocławiu na Kowalach.

Wyślij sms o treści "praca" na numer 512225068 a my do Ciebie oddzwonimy.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa linii produkcyjnych
  • Montaż elementów
  • Pakowanie produktów
  • Wstępna kontrola jakości
  • Nadzór nad pracą maszyn/ obsługa maszyn
  • Pilnowanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji
  • Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy w pozycji stojącej
  • Zdolności manualnych
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości do 23,32 zł brutto / h
  • Dodatki za pracę w weekend - 100 zł
  • Bezpłatny dojazd do pracy z Wrocławia i Oleśnicy (nowe linie autobusowe)
  • Dofinansowanie do wszystkich posiłków w firmowej stołówce
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kina, sklepów, restauracji)
  • Zdobycie nowego doświadczenia i udział w ciekawym szkoleniu wdrażającym do pracy
  • Pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową - płatne urlopy i składki

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Zawód:
Pracownik produkcji
Miejsce pracy:
Wrocław
Forma zatrudnienia:
praca tymczasowa
Oferta dodana w dniu:
2019-11-28
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-12
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

OPERATOR PRODUKCJI

Zawód: pracownik produkcji Rodzaj: umowa na okres próbny
ADECCO POLAND SP. Z O. O.
od 3400 zł
UoP brutto/m-c
Legnica
2019-09-13
od 3400 zł

PP/ OPERATOR ZAUTOMATYZOWANEJ LINII PRODUKCYJNEJ

Zawód: pracownik produkcji Rodzaj: inna
"ASC Workers" Dariusz Kłapiński
od 3285 zł
Wałbrzych
2019-11-15
od 3285 zł

OPERATOR ZAUTOMATYZOWANEJ LINII PRODUKCYJNEJ

IZOTERM SP.J. W.BOŚLAK I M.BOŚLAK SP.J.
od 2250 zł
Kępno
2019-11-26
od 2250 zł

OPERATOR PRASY TŁOCZĄCEJ

Zawód: pracownik produkcji Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
3500-5500 zł
Nysa
2019-12-02

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Mech-Rol-Plast Sp. z o. o.
od 3500 zł
Koźmin Wielkopolski
2019-10-18
od 3500 zł

REFERENT DS. OZNAKOWANIA TOWARU

POLFEX Sp. z o. o.
3000-4000 zł
Borowiec
2019-11-28

ASYSTENT/ASYSTENTKA DO DZIAŁU PRODUKCJI

"TAMIR" - PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2700-3500 zł
Bystrzyca Kłodzka
2019-11-19