Twoje wsparcie w rekrutacji

promotor/promotorka marki

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-11

agencja pracy - oddział staffing

Firma z branży kosmetycznej zatrudni pracownika na stanowisku: promotora marki. Jeżeli lubisz kontakt z klientem, jesteś osobą uśmiechniętą i otwartą- ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie doboru ekskluzywnych kosmetyków w okresie świątecznym
  • dbanie o ekspozycję produktów i obsługę klienta

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (praca hostessy/ sprzedawcy/ doradcy klienta)
  • poszukujemy osób optymistycznych, energicznych i lubiących pracę z klientami

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy
  • praca w prestiżowej sieci perfumerii
Zawód:
Promotor
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenia
Oferta dodana w dniu:
2019-11-27
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-11
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOTOR MARKI

Zawód: promotor Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Kraków
2019-12-11
od 2600 zł