Twoje wsparcie w rekrutacji

Finance Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-13

Światowej klasy ekspert w dziedzinie produkcji elementów służących kontroli poziomu hałasu, wibracji i temperatury stosowanych w przemyśle samochodowym – firma NVH Korea –  jest twórcą i właścicielem tzw. Total NVH Interior System – rozwiązania spełniającego wysokie wymagania firm z branży automotive.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie, wdrażanie i realizowanie polityki finansowej Spółki;
  • opracowanie planów finansowych i budżetów oraz okresowych informacji o ich realizacji;
  • nadzorowanie przygotowywania okresowych sprawozdań finansowych;
  • analizowanie wyników finansowych firmy i dostarczanie niezbędnych informacji Zarządowi;
  • analizowanie i optymalizowanie procesów w firmie pod kątem finansowym;
  • nadzór nad podatkami;
  • nadzorowanie procesu kontrolingu w firmie;
  • współpraca z bankami i instytucjami finansowymi;
  • zarządzanie podległym zespołem

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów;
  • minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • biegła znajomość zagadnień przepisów podatkowych (CIT, VAT);
  • doskonała wiedza z zakresu kontrolingu, budżetowania, rachunkowości i podatków;
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne - wyciąganie wniosków i prezentowanie rozwiązań na poziomie zarządczym;
  • umiejętność podejmowania strategicznych decyzji w zmieniających się warunkach przy wykorzystaniu najnowszych narzędzi finansowych;
  • znajomość systemu SAP, doświadczenie przy wdrażaniu systemów ERP;
  • umiejętność priorytetyzacji zadań;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • szerokie możliwości  rozwoju zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie;
  • możliwość aktywnego udziału w procesach rozwojowych firmy;
  • możliwość wpływu na politykę finansową organizacji;
  • miłą atmosferę pracy;
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
Zawód:
Specjalista ds. finansów
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-29
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-13
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SalesHR

Młodszy specjalista ds. finansów z j.niemieckim B2

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: umowa o pracę
SalesHR
SalesHR
4500-4800 zł
UoP brutto/m-c

POLECANA
Katowice
2020-01-10 POLECANA

SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: umowa na okres próbny
NOXUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4400-6300 zł
Tychy
2019-12-02

PODINSPEKTOR DS. POZYSKIWANIA ŚRODKÓW POZABUDŻETOWYCH W WYDZIALE ROZWOJU

Urząd Miasta Racibórz
od 2600 zł
Racibórz
2020-01-16
od 2600 zł

KSIĘGOWA DO SPRAW PODATKÓW

FABRYKA OBRABIAREK "RAFAMET" SPÓŁKA AKCYJNA
od 4200 zł
Kuźnia Raciborska
2020-01-09
od 4200 zł

SPECJALISTA DS POZYSKIWANIA FUNDUSZY UNIJNYCH

"ZAMEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2600 zł
Ogrodzieniec
2019-11-20
od 2600 zł