Twoje wsparcie w rekrutacji

Instalator sieci internetowej

Od 20 lat działamy na rynku telekomunikacyjnym. Świadczymy usługi dostępu do sieci Internet, Telefonii Cyfrowej, Telewizji Cyfrowej oraz łącz dzierżawionych na terenie powiatu mikołowskiego i pszczyńskiego. Nasza firma jest operatorem sieci multimetro, która stale sie rozwija,  pozostając konkurencyjną do innych operatorów telekomunikacyjnych.

W związku z rozwojem działu eksploatacji sieci poszukujemy pracownika na stanowisko Instalatora sieci internetowe.

Oferty przyjmujemy do 15.12.2019

Praca w zespole, w godzinach 7:00 - 15:00 od poniedziałku do piątku

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie instalacji oraz okablowania miedzianego i światłowodowego,
  • Budowa przyłączy, przewiertów, wykonywanie tras kablowych, montaż skrzynek,
  • Realizacja prac związanych z budową kanalizacji teletechnicznej
  • Montaż przyłączy bezprzewodowych (instalacja anten abonenckich)
  • Konfiguracja urządzeń abonenckich (np. rutery)
  • Praca na wysokości

Wymagania:

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Zmysł techniczny
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność i samodzielność,
  • Silna motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • Pewne i stałe wynagrodzenie,
  • Rozwój zawodowy i osobisty,
  • Urozmaicony zakres projektów, ciekawe wyzwania, zdobycie bogatego doświadczenia,
  • Dostęp do najnowszych technologii teleinformatycznych,
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Pracę w młodym zespole
  • Benefity
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość awansu

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:

MicoNet sp z o.o. , ul. Bielska 49 , 43-190 Mikołów, NIP: 635 - pokaż numer telefonu - 1

Twoje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Przysługuje Ci : prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora dostępnej na www.multimetro.pl

Zgoda na przetwarzanie danych:

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem bez listów motywacyjnych.

Na CV prosimy umieścić dopisek:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Zawód:
Instalator
Miejsce pracy:
Mikołów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
3200-3500 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-12-05
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-10
Liczba odsłon ogłoszenia:
769
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Shieltec Sp. z o.o.

Instalator sprzętu medycznego

Zawód: instalator Rodzaj: praca stała

POLECANA
Mikołów
2019-12-06 POLECANA
ATEPAA

Instalator Mebli

Zawód: instalator Rodzaj: umowa o pracę
ATEPAA
ATEPAA
Bielsko-Biała
2019-11-26

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Zawód: instalator Rodzaj: umowa na okres próbny
LUNA & SOKÓŁ SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Siemianowice Śląskie
2019-05-13
od 2250 zł