Twoje wsparcie w rekrutacji

Instalator sieci internetowej

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-12

Od 20 lat działamy na rynku telekomunikacyjnym. Świadczymy usługi dostępu do sieci Internet, Telefonii Cyfrowej, Telewizji Cyfrowej oraz łącz dzierżawionych na terenie powiatu mikołowskiego i pszczyńskiego. Nasza firma jest operatorem sieci multimetro, która stale sie rozwija,  pozostając konkurencyjną do innych operatorów telekomunikacyjnych.

W związku z rozwojem działu eksploatacji sieci poszukujemy pracownika na stanowisko Instalatora sieci internetowe.

Oferty przyjmujemy do 15.12.2019

Praca w zespole, w godzinach 7:00 - 15:00 od poniedziałku do piątku

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie instalacji oraz okablowania miedzianego i światłowodowego,
  • Budowa przyłączy, przewiertów, wykonywanie tras kablowych, montaż skrzynek,
  • Realizacja prac związanych z budową kanalizacji teletechnicznej
  • Montaż przyłączy bezprzewodowych (instalacja anten abonenckich)
  • Konfiguracja urządzeń abonenckich (np. rutery)
  • Praca na wysokości

Wymagania:

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Zmysł techniczny
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność i samodzielność,
  • Silna motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • Pewne i stałe wynagrodzenie,
  • Rozwój zawodowy i osobisty,
  • Urozmaicony zakres projektów, ciekawe wyzwania, zdobycie bogatego doświadczenia,
  • Dostęp do najnowszych technologii teleinformatycznych,
  • Dobrą atmosferę pracy,
  • Pracę w młodym zespole
  • Benefity
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość awansu
Zawód:
Instalator
Miejsce pracy:
Mikołów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
3200-3500 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-12-11
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-12
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Zawód: instalator Rodzaj: umowa na okres próbny
LUNA & SOKÓŁ SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Siemianowice Śląskie
2019-05-13
od 2600 zł

INSTALATOR INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH

Zawód: instalator Rodzaj: umowa o pracę
BUSINESS SUPPORT CENTER SP. Z O.O.
od 2600 zł
Opole
2019-12-11
od 2600 zł