Twoje wsparcie w rekrutacji

Handlowiec / Key Account Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-12

                         Jesteśmy organizacją reprezentującą Nową Erę w Energetyce.
 Naszym celem jest kompleksowe wsparcie odbiorców w pełnym zakresie słowa ENERGETYKA –  obejmującym CIEPŁO, PRĄD, GAZ I OZE. Dysponując profesjonalną wiedzą, opartą na doświadczeniu i nieustannym rozwoju, podejmujemy rolę przewodnika po świecie energetycznym. Patronat Oświeconego gwarantuje najlepsze rozwiązania technologiczne, optymalizację procesów energetycznych oraz wysoką jakość produktów.
                                    MÓWISZ  ENERGETYKA – MYŚLISZ OŚWIECONY!

Pracowałeś jako Handlowiec lub  Key Account Manager? Masz doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów? Czujesz, że Twój potencjał może zostać lepiej wykorzystany, że chcesz i możesz więcej?

Chcesz tworzyć przyszłość w dynamicznej, najważniejszej i pełnej nowych możliwości branży, która determinuje jakość i podstawy naszego życia?

Pozostań w grze, przejdź na wyższy poziom- zyskaj niezależność i prestiż w roli

Mentor - Oświecony.

Bądź dla innych przewodnikiem w branży Energetycznej

Zakres obowiązków:

Jako Mentor Oświeconego:

  • Będziesz profesjonalnym wsparciem odbiorców biznesowych, ich przewodnikiem po świecie Energetycznym
  • Wykorzystasz w pełni swoją wiedzę i doświadczenie do kształtowania wspólnej strategii firmy Oświecony
  • Zdobędziesz prestiż, po przez budowanie inspirujących relacji opartych na szacunku i zaufaniu
  • Dbając o wysoki standard świadczonych usług, będziesz miał wpływ na budowanie wizerunku firmy Oświecony
  • Wykorzystasz szansę ciągłego doskonalenie wiedzy, by być Oświeconym w branży ENERGETYCZNEJ

Wymagania:

Ta praca jest dla Ciebie jeśli:

  • Jesteś osobą otwartą, szybko nawiązującą relacje
  • Nie  boisz się  wyzwań, chętnie przyswajasz nową wiedzę
  • Podchodzisz do powierzonych zadań z zaangażowaniem i pasją
  • Jesteś kreatywny i ciągle poszukujesz nowych rozwiązań
  • Jesteś maksymalistą, który lubi osiągać wyznaczone cele
  • Jesteś osobą zorganizowaną
  • Masz min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B

Firma oferuje:

Od nas otrzymasz:

  • Wsparcie w postaci pełnego zaplecza: prawnego, informatycznego, marketingowego oraz back office
  • Szeroką gamę produktów energetycznych dla odbiorców indywidualnych oraz biznesowych
  • System szkoleń, który w pełni  przygotuje Cię do CERTYFIKATU JAKOŚCI OŚWIECONEGO
  • Gwarancja rozwoju i ciągłego doskonalenia w branży energetycznej
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, na który masz realny wpływ
  • Profesjonalne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód )

Stań po Jasnej Stronie Mocy!

Prześlij CV na adres: hr@oswiecony.pl

Zawód:
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy:
Gorzów Wielkopolski
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-11-28
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-12
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DZIAŁU WINDYKACJI

Zawód: przedstawiciel handlowy Rodzaj: umowa na okres próbny
4 GRANTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Pyrzyce
2019-12-03
od 3000 zł

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

ŚWIEBODZIN FABRYKA OKIEN DREWNIANYCH LINE SP. Z O. O.
od 5000 zł
Wilkowo
2019-11-29
od 5000 zł

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Zawód: przedstawiciel handlowy Rodzaj: umowa o pracę
GORGIEL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
od 4500 zł
Karpicko
2019-12-02
od 4500 zł

PRZEDSTAWICIEL FINANSOWY DS. KONTAKTÓW Z KLIENTAMI

Zawód: przedstawiciel handlowy Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
Szczecin
2019-11-27

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "ALF" - KLOREK, MOSKALIK SPÓŁKA JAWNA
4000-6000 zł
Grodzisk Wielkopolski
2019-12-09