Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Public Relations

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-10

Maspex jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm w segmencie produktów spożywczych.

Wybrana osoba będzie uczestniczyła w tworzeniu i realizacji strategii działań Public Relations w zakresie komunikacji korporacyjnej (wewnętrznej i zewnętrznej) oraz działań skierowanych do pracowników.

Zakres obowiązków:

KLUCZOWE ZADANIA:

  • tworzenie i realizacja strategii działań PR w zakresie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.
  • tworzenie i prowadzenie akcji skierowanych do pracowników (w tym eventów).
  • współpraca przy pozostałych działaniach, w tym kampaniach PR oraz projektach społecznych.

Wymagania:

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • ukończyłeś studia wyższe, a zagadnienia public relations, w tym komunikacja to Twój konik
  • łatwo nawiązujesz kontakty, masz „lekkie pióro” i jesteś pozytywnie nastawiony do wyzwań
  • Twoja głowa jest pełna pomysłów, ale jesteś też dobrze zorganizowany i nie straszna Ci praca pod presją czasu i deadline’u
  • jesteś samodzielny i efektywny w prowadzeniu projektów
  • dobrze komunikujesz się w języku angielskim oraz czynnie korzystasz z prawa jazdy kat. B
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, przy realizacji projektów PR z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

Firma oferuje:

ZAPEWNIAMY:

  • możliwość zdobywania doświadczenia w spółce, która jest liderem w branży spożywczej oraz właścicielem silnych, rozpoznawalnych marek
  • pracę z różnorodnymi zadaniami, w której każdy dzień przynosi wiele ciekawych wyzwań
  • pracę w fantastycznym zespole, w którym dobra atmosfera i współpraca są bardzo ważne
  • pracę w siedzibie firmy w Wadowicach
  • pakiet benefitów m.in.: opieka medyczna Luxmed, Karta Multisport
Zawód:
Specjalista ds. PR
Miejsce pracy:
Wadowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-26
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-10
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)