Twoje wsparcie w rekrutacji

Inżynier konstruktor / elektronik

Jesteśmy jedną z czołowych na rynku firm oferujących najnowocześniejszy system monitoringu pojazdów, zapewniający Klientom realne oszczędności oraz kompleksową kontrolę nad flotą samochodową. Fakt, iż sami stworzyliśmy i produkujemy nasz system, pozwala nam modyfikować go pod kątem specyficznych potrzeb Klientów, a nade wszystko gwarantować jego najwyższą jakość.

Poszukujemy osoby na stanowisko inżyniera - elektronika. Do głównych zadań należy: Projektowanie układów elektronicznych, wyposażonych w mikrokontrolery, programowanie tych mikrokontrolerów.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie urządzeń elektronicznych, opartych o mikrokontrolery
  • Programowanie mikrokontrolerów
  • Kontrola procesu wdrażania naszych rozwiązań

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość programowania mikrontrolerów np PIC32, STM, itp
  • Umiejętnosć projektowania obwodów elektronicznych (np znajomość środowiska Kicad)
  • Mile widziana znajomość zagadnień: CAN, FMS

Firma oferuje:

  • Pracę w pełnym etacie, w naszym oddziale w Warszawie
  • Darmowe obiady,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Możliwość skompletowania wymaganego wyposażenia warsztatowego.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Tronik sp. z o.o. sp. k , ul. R. Traugutta 2B , 06-100 Pułtusk, NIP: 5681567494
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Inżynier
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-25
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-09
Liczba odsłon ogłoszenia:
137
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

STRABAG

Inżynier Budowy - branża sanitarna (m/k)

Zawód: inżynier Rodzaj: umowa o pracę
STRABAG
STRABAG
Glinojeck
2019-11-29

INŻYNIER BUDOWY

Zawód: inżynier Rodzaj: umowa na okres próbny
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE ARKOMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 4000 zł
UoP brutto/m-c
Sochaczew
2019-11-05
od 4000 zł

AUTOMATYK

Przedsiębiorstwo Prywatne KAJA R. Lendlewicz, J. Gołaszewski, J. Koska Sp. j.
od 2250 zł
Bońki
2019-11-18
od 2250 zł

SPECJALISTA DO SPRAW PRZYGOTOWANIA I REALIZACJI PROJEKTU BUDOWLANEGO

PRIBEX Sp. z o.o.
5500-8300 zł
Skierniewice
2019-10-24

TECHNOLOG ŻYWNOŚCI, SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

RESULT Sławomir Lubomir Cendrowski w Ciechanowie
od 2600 zł
Ciechanów
2019-12-04
od 2600 zł

SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH

CEDROB S.A. w Ciechanowie
5000-6500 zł
Kossobudy
2019-11-22

REFERENT DS. ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

od 3500 zł
Kossobudy
2019-11-22
od 3500 zł

INSPEKTOR DS TECHNICZNYCH

Miejski Zakład Gospodarki Kom. i Mieszkaniowej Spółka z o.o
od 3000 zł
Przasnysz
2019-02-18